Pár slov o sexuálních představách na SugarDaters®

Většina našich nových členů se registruje na stránku, protože hledají manžela ku, partnera nebo spřízněnou duši. Nebuďte však překvapen/á, když natrefíte na někoho, kdo hledá milence/ku. Milence/ku, který/á mu naplní své sny a sexuální představy. Takoví lidé jsou také vítáni na SugarDaters®, protože jako na každé jiné seznamovací stránce, naší prací je spojovat lidi s podobnými zájmy.

Poznejte Martinu Tomáše

Pokud patříte k těm, kteří jsou rádi v posteli neposlušní, jste na správném místě. SugarDaters® je stránka, kde se každý může cítit svobodně ohledně tužeb, orientace nebo sexuálních preferencí. Toto se stalo Martině, dívce, které nám poslalo dlouhý a šťavnatý e-mail (pro zachování anonymity v příspěvku neuvádíme skutečná jména). Je jedním z těch lidí, kteří jsou nešťastní z toho, že jejich sexuální představy nejsou naplněné. A věřte mi, její nároky jsou dost vysoké. Martina popisuje sama sebe jako „sexuální monstrum“. Ráda experimentuje a zkouší nové věci s různými partnery. V její zpovědi píše, že sex jí dává vnější i vnitřní svobodu, což je jednou z nejdůležitějších věcí v jejím životě. Flirtování a svádění mužů jí dodává sebevědomí.

Zlomené srdce

V úplných začátcích, její sexuální představy byly velmi nevinné. Rada používala masku na oči, pouta a biče. Nicméně jeden muž to navždy změnil. Poznala Tomáše, který jí ukázal zcela nové dimenze sexuálního potěšení. Byl o trochu starší než ona a měl s ní plány hned, jak se setkali. Tomáš byl velmi úspěšný a vlivný muž. Také chtěl mít věci pod kontrolou tak jako Martina, takže když se jejich vášeň pro sex a silné osobnosti setkali v posteli, chemie mezi nimi byla nepopsatelná. Neměla žádné pochybnosti o tom, že jeho sebevědomí, charisma a způsob, jakým se na ni díval, zapříčiní to, že se do něj zamiluje. O několik měsíců si ale Tomáš našel jinou dívku na naplnění jeho sexuálních představ. Martina zůstala sama se sexuální touhou silnější než kdykoliv předtím. „Pokud jednou zkusíte být s tak skvělým mužem, jakým byl Tomáš, už nikdy nebudete úplně spokojená s nikým jiným. Potřebujete někoho lepšího nebo někoho alespoň tak dobrého, jako je Váš vysněný muž,“ píše Martina. Její srdce bylo zlomené, její sexuální život zruinovaný, a tak se rozhodla najít si chlapa (nebo chlapů), který zahojí její rány a nasadí ji zpět do sedla. Takto objevila a zaregistrovala se na SugarDaters®.

Sexuální představy na SugarDaters®

Martina působí jako silná a sebevědomá žena. Nicméně sex považuje za její velkou vášeň a zároveň za její slabou stránku. Hraje velmi důležitou roli v jejím životě, možná však až příliš. Po jejím románku s Tomášem se pokoušela najít si jiného muže, který by byl stejně dobrý v posteli. Píše, že to bylo neuvěřitelně těžké. Martina začala  „skromně“ s trojkou, sexem se ženou a s BDSM, ale nic z toho pro ni nefungovalo. Od každého partnera požadovala něco speciálního, jak moc nebo stejnou sexuální touhu, aby byla sexuálně uspokojena. Na SugarDaters® si našla partnery se stejným životem, jaký vede ona: svobodný a plný potěšení. Nepotřebuje peníze, ale peníze dodávají moc a jistotu a to je to, co očekává od mužů. Někdy myslí na Tomáše. Neví, zda to byla láska nebo závislost, ale tajně doufá, že ho jednou potká znovu.

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku!