SugarDaddies faily – 4 trapné momenty, ze kterých se nyní už jen směju

Udělali jsme menší průzkum a našich SugarBabes jsme se zeptali, jaké nejtrapnější situace v rámci SugarDatingu zažili. Některé z nich na ně vzpomínají s trpkým úsměvem, avšak některé jejich už považují pouze za velmi vtipné.

  1. „Představ mě tvému kamarádovi.“

Karolína je zpět na výšce, aby si dokončila svůj titul. Je vdaná a má 2 děti. Hledala SugarDaddyho, který by jí okořenil její každodenní život, někoho, s kým by zažila příjemně strávený čas bez jakýchkoliv závazků. Když ho našla, začali se pravidelně vídat. Vše šlo opravdu dobře, dokud on nesetkal jednoho dne Karolínu ve městě během nakupování a pochopitelně přišel k ní, aby ji pozdravil. Tehdy k ní přišel druhý muž a chtěl, aby mu Karolína představila její kamaráda. Ztratila slova, protože to byl…ano, uhodli jste, její manžel.

  1. Sugardaddy s dávkou v nezaměstnanosti

Jana poznala svého SugarDaddyho na vánočním večírku. Cítila mezi nimi chemii, a tak mu flirtování opětovala. V ten večer vedli opravdu dlouhý rozhovor zejména o jejím životě jako SugarBabe – jaké exotické země navštívila, na jakých luxusních večírcích se zúčastnila. Druhý den ji pozval na večeři do dost přepychové restaurace. Po příjemně stráveném společném čase Jane spadla čelist poté, co ji sugardaddy požádal o zaplacení půlky účtu, protože byl téměř konec měsíce a jemu nezbylo mnoho peněz, protože jeho jediným zdrojem příjmu byla dávka v nezaměstnanosti. „Skutečný“ SugarDaddy…

  1. SugarDaddy kleptoman

Aneta o jejím zážitku: „Představte si mé překvapení, když byl můj SugarDaddy přichycen s hloupou baterkou v jeho kapse poté, co zaplatil kolem 50 tisíc korun jen za věci, které jsem si koupila!“ Dívky, mějte tedy oči na stopkách a ptejte se otázky předtím, než se setkáte se svým SugarDaddym. Dostatečně ho poznejte, abyste se nedostali do pořádné kaše jen proto, že má skrytý zlozvyk.

  1. „Ahoj, přišel jsem se k vám přidat.“

Marina má také velmi zajímavý příběh. „Vůbec jsem to nečekala. Byla jsem intimní se svým SugarDaddym, vlastně bylo to uprostřed milování, když se najednou otevřely dveře a jeden z jeho přátel vešel dovnitř, připravený se přidat. Nejvíce mě šokovalo to, že to pro ně byla zcela normální a přirozená věc, bez žádného upozornění! Já jsem se rychle zahalila a žádala o vysvětlení.“ Ups, někteří SugarDaddies zjevně až příliš rádi „sdílejí“ momenty s jejich přáteli.

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku!