5 způsobů jak rozmazlit Vašeho SugarDaddyho nebo SugarMamu na Valentýna

Valentýn je znovu za rohem. Možná jste už přemýšleli nad tím, jak udělat tento den výjimečným pro Vašeho partnera a možná vůbec netušíte, jak to udělat. Sestavili jsme pro Vás 5 různých způsobů, jak můžete ukázat svému SugarDaddymu nebo své SugarMame, že jsou pro Vás speciální.

Snídaně do postele

Existuje něco krásnějšího, než se probudit na vůni čerstvě připravených lívanců, vajíček a kávy? Dopřejte svému partnerovi skvělý začátek dne tím, že strávíte nějaký čas v kuchyni a připravíte mu chutnou snídani, kterými na něj zapůsobíte. Nemusí to být nic komplikované – cokoliv od čerstvého chleba z pekárny až po lívance se sirupem a ovocem se počítá. Důležité je to, jak to naaranžujete! Luxusně naservírované snídaně jsou zajímavější a oku lahodící. Vždyť ne nadarmo se říká, že oči jedí vždy první.

Příjemná masáž

Odměňte svého partnera příjemnou masáží. Může to být během toho, jak budete dívat romantický film. Není nic více relaxační, jak si uvolnit svaly a nechat se rozmazlit někým, koho milujete. Pokud do toho chcete dát všechno, můžete koupit masážní olej, zapálit vonné svíčky, pustit relaxační hudbu a nechte Vašeho partnera užívat si vaše doteky.

Kupóny na rozmazlování

Možná nemáte mnoho času udělat něco pro svého partnera během tohoto dne, ale to by Vás nemělo odradit od nalezení způsobu, jak dokázat, že Vám na něm záleží. Můžete mu darovat dárkový poukaz nebo celou knížku takových poukazů sestávajících z večeře, pikniku, filmové noci nebo z věcí z trošku nemravnější kategorie. Možná má Váš partner nějaké neslušné představy, které mu víte naplnit a i když ne, striptýz nikdy nezklame. 😉

Romantická doma připravená večeře

Určitě má Váš Sugar Daddy nebo Sugar Mama oblíbené jídlo, takže proč jim nedopřát dobré domácí jídlo? Jen nechte svého partnera sedět a relaxovat během toho, jak vy se budete v kuchyni obracet ve snaze připravit mu co nejlepší jídlo. Vyšperkujte večer dobrou hudbou, pěkným prostíráním, svíčkami a množstvím lásky.

Den, kdy Váš partner bude rozhodovat

Není nic lepšího, než mít kontrolu a rozhodovat, co, kdy a jak budete dělat. Dejte svému partnerovi příležitost vybrat si takovou oslavu svátku zamilovaných, jaký si on/a přeje. Možná to bude večer strávený sledováním sportovního kanálu s Vámi v sexy spodním prádle nebo sushi v dobré restauraci a následně jeho oblíbený film. Možnosti jsou nekonečné a tím, že to bude mít pod kontrolou Váš partner, nemůžete zklamat.

Toto je jen několik typů, jak přežít letošní Valentýn výjimečně. Věříme, že budou nápomocné. Nezapomínejte však, že lásku si třeba dokazovat během celého roku a na SugarDaters® Vám rozmazlování nebude chybět ani jediný den v roce!