Jejíž obyvatelé země nikdy nebyli tak bohatí?

Dánsko, rodiště lékořice a marcipánu, Malé mořské víly, LEGO stavebnic, Jamieho Lannistera a v neposlední řadě SugarDaters®, je také zemí, která nikdy nebyla tak bohatá, jako je nyní. Dánové, bohatší než kdykoli předtím, mají více peněz než tolik, kolik vědí jak použít. Okouzlující skandinávská země, domov několik tisíc SugarDaddies, má banky plné vkladů – 117 miliard USD, abychom byli přesní – nejvyšší úroveň, odkdy se vedou statistiky.

Oficiální (znovu) nejšťastnější země na světě za rok 2016 podle žebříčku OSN, může shodit Švýcarsko z prvního místa v „rekordu světového štěstí“ díky dobrému zdraví a průměrné délce života, otevřené a tolerantní společnosti a možná (proč ne) právě kvůli penězům, které prostě dělají člověka šťastnějším. Česku patřila v roce 2016 27. příčka, což také není k zahození, ale stále máme co dohánět. 🙂

Dánové, kteří tvoří přes 60 tisíc z více než 150 tisíc uživatelů SugarDaters® po celém světě, si v posledních měsících a letech užívají obdivuhodný nárůst platů. Odhady ukazují, že po zprůměrování celkové částky má v Dánsku každý člověk odložených ekvivalent 21 tisíců USD. Naštěstí (nebo také ne) ne všichni jsou na tom stejně, ale jedna věc zůstává jistá – SugarDaddies mají více než průměrný člověk. O kolik víc? Pokud jste na naší stránce registrována jako SugarBabe, můžete to sama zjistit, ale nesdělujte to, SugarDaddies v Dánsku totiž rádi drží věci v tajnosti.

Pokud ještě náhodou zaregistrována nejste a chtěli byste se alespoň trochu posunout ve svém vlastním žebříčku štěstí, máte jedinečnou šanci změnit to ještě dnes. Členství pro všechny SugarBabes je zcela zdarma!