Toto jsou důvody, proč jsme SugarMamas

V dnešní společnosti je více akceptovatelné, když starší muž randí s mladší ženou, jako když žena randí s mladším mužem. Ženy randícího s mladšími muži se neustále potřebují obhajovat a vysvětlovat výběr jejich partnera, avšak to se postupně mění. Ženy si začínají více stát za svým a vyprávět o jejich touze po mladších mužích. Promluvili jsme se s dvěma SugarMamas, které se s námi podělili o svůj příběh.

Emílie (46): „Pokud má mámu v mém věku, přiměje mě to přemýšlet“

„Nikdy jsem nebyla s mužem v mém věku. Nikdy to pro mě nebyla alternativa, přitahují mě jen mladší muži. Když jsem měla 23, měla jsem 16-letého chlapce. Ze začátku sex nebyl nejlepší, ale postupem času se to naučil. Mladí muži vás velmi chtějí uspokojit  a pokud  jste otevřená a upřímná, sex bude magický. Když jsem měla 35, vydala jsem za 24-letého muže. Měli jsme úžasný sex a zbožňovala jsem ten pocit chlípnosti, čehož výsledkem byly dvě děti. Po rozvodu jsem měla spoustu komplexů ohledně mého těla a myslela jsem si, že už nikdy nebudu intimní s žádným mužem a několik let jsem vůbec neměla sex.

Avšak krátce před novým rokem jsme se já a moje kamarádky rozhodli, že bychom měli mít více sexu, a tak jsem se registrovala na internetovou seznamku. Do vyhledávače jsem nastavila poměrně nízký věk a byla jsem opravdu překvapená, kolik odpovědí jsem dostala. Je mnohem snazší poznávat lidí online. Když jdete do baru, lidé se příliš fixují na věk. Mnoho mladých mužů si myslí, že je vzrušující setkat ženu v mém věku. Od mladých mužů se mi dostává hodně pozornosti zcela odlišným způsobem. Nejsou sobečtí, respektují mě a poslouchají mě. Také je vzrušující, že mě považují za sexuální odbornici. Dělám, co chci, baví mě to a není v tom žádná přetvářka. Jsem toho názoru, že mladí chlapi nechtějí hrát hry, což mi více vyhovuje, protože jsem osoba, která je ve vztazích přímá. Mnoho mladších mužů také říká, že mladá dívka je příliš posedlé její vzezřením a neví popustit uzdu vášně stejným způsobem jako starší žena. Miluju, když dostávám komplimenty pro mé tělo, znovu jsem tak nabyla sebevědomí, které jsem po rozvodu ztratila.

Co na mladých mužích miluji, jsou jejich pohledy a energie, jejich otevřená mysl a spontánnost. Samozřejmě, randění s mladšími chlapy má i své mušky. Pokud má mámu v mém věku, přiměje mě to trochu se nad sebou zamyslet a nechci se s ním setkávat v okolí, kde bydlím. Přála bych si, aby láska neměla hranice a věkové limity, avšak stále se s tím dá nějak vypořádat.“

Šarlota (50): „Sex s mladším mužem je mnohem intenzivnější, nejen rutina.“

„S mladšími muži rande, odkdy jsem měla 30 let. Byla jsem opravdu zvědavá, jaké to je, zejména poté, co jsem si všimla, že se o mě mladíci v baru zajímali. Když mám rande s mladším mužem, cítím se, jako kdybychom byli na stejné úrovni, a zpočátku jsem byla překvapená, jak příjemně mi s takovými muži je. Myslím si, že muži v mém věku jsou příliš dospělí, z hodně z nich se dětství zcela vytratilo. Jasně, že mladí kluci jsou atraktivní, ale nemusí být fit, preferuji silnější typ mužů. Mají něco jiného, mají jinou energii než starší muži, nejsou do ničeho nuceni, jsou více zvědaví, hraví a vulgárnější.

Také zažívám jiný typ konverzace. Je otevřená a srdečná místo předvídatelné povahy mužů v mém věku. Cítím se nepochopená, protože se nechovají přiměřeně na svůj vek. Mladší muži nemají stejné normy a nejsou takoví zkostnatění jako ti starší, protože ještě ne v životní cestě tak daleko, kde to už začíná stagnovat. Zkusila jsem dát šanci mužem v mém věku, ale nepřitahují mě. Nikdy nepřemýšlím nad věkovým rozdílem, tak příjemně se cítím s mladšími muži. Hledám trvalý vztah s mladým mužem, ale mou největší noční můrou je, že se zamiluju do někoho, kdo bude mladší a bude chtít mít děti, a tak mě kvůli věku odmítne. To by velmi bolelo.“

 

Máte i vy příběh, se kterým byste se chtěli podělit? Kontaktujte nás a zveřejníme ho na našem blogu.

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu!