Tři znamení, že ho opravdu zajímáte

Máte po svém prvním „cukrovém“ rande a otázku “líbím se mu vůbec?” Nemůžete dostat z hlavy. Každý z nás to už zažil a neexistuje žádný univerzální způsob, jak najít odpověď. Proto jsme sesbírali 3 znamení, které vám naznačí, že jste ho opravdu zaujaly.

Oční kontakt

Oční kontakt napoví hodně o zájmu o vás. Záležíc od jeho osobnosti a hlavně od jeho sebevědomí, muž, se kterým randíte, bude iniciovat různé druhy očního kontaktu.

Pokud je stydlivý, méně je více. Čím méně očních kontaktů s vámi naváže, tím více se mu líbíte. Namísto toho se na vás bude dívat, když se vy nebudete a svůj pohled odvrátí, jakmile se vaše pohledy střetnou. To vše proto, že kvůli jeho stydlivé povaze bude ohromen nebo se dokonce bude cítit trapně ve vaší společnosti.

Na druhé straně, pokud je muž sebevědomý, bude se snažit ujistit se, že vidíte, že se mu líbíte. Možná vám to řekne přímo v nějakou chvilku během vašeho rande, ovšem první znamení, která použije, budou právě oční kontakty. Sebevědomý člověk upře svůj zrak na vás, a když se vám pohledy setkají, usměje se.

Aktivní naslouchání

Pokud vás druhá osoba aktivně poslouchá, může to znamenat, že se mu opravdu líbíte. Co je aktivní poslech? Je to jev, kdy posluchač vysílá verbální znamení souhlasu nebo překvapení během toho, jak někoho poslouchá. Je to všechno o těch nenápadných „ano“, „hmm“ či „oh opravdu?“, Které slyšíte, když vy o něčem mluvíte.

Proč aktivní poslech znamená, že se partner o vás zajímá? Když je aktivní poslech podvědomě prováděny, je to znamení, že posluchače zajímá konverzace, kterou vedete. V případě rande, buďme upřímní, zájem není ani tak o tématu ale spíše o osobu, která mluví. Jinými slovy, ten, kdo aktivně poslouchá, se spíše zajímá o vás jako o to, co říkáte.

Nekontroluje svůj mobil

Zeptejte se nejprve sebe, kdy vlastně svůj telefon do ruky? Obvykle ve dvou případech: pokud dostanete zprávu, nebo když chcete zkontrolovat, co je nového (na SugarDaters® blogu, samozřejmě). 🙂

V prvním případě upřednostní partner osobní konverzaci s vámi dříve než zprávu, kterou mu někdo posílá. Jinými slovy, měl by ji ignorovat. V druhém případě váš partner nebude mít žádný důvod kontrolovat, co se děje ve světě, když se mluví s vámi. Pokud to udělá, znamená to, že se s vámi nudí a neměli byste s ním plýtvat vaším časem. Tehdy byste se měli vrátit na SugarDaters® web a najít si někoho vhodnějšího pro vás!