Jak říct vašemu SugarDaddymu, že chcete cestovat

Značková kabelka je skvělá, ale výlet řekněme do Dominikánské republiky je ještě lepší, že?

Když se už nějakou tu chvíli pohybujete ve světě SugarDatingu, pravděpodobně důvěrně znáte designérské šaty, lodičky, nejnovější přístroje a celkem tučné kapesné, které činí váš život vzrušujícím, luxusním a kouzelným. Takže jak to vystupňovat? O čem v dnešní době sní většina mladých lidí? My bychom tipovali, že o navštěvování takových míst, o kterých ještě většina turistů ani neslyšela, o plavání s delfíny či o pití exotických drinků. Na pláži. Namísto kávy. V pondělí ráno.

Nechte ho mluvit

Zeptejte se ho na nejlepší výlet, jaký kdy zažil. Nechte ho, aby vám vyprávěl, co se mu na dovolené nejvíce líbilo. Byla to destinace? Bylo to něco mimořádného, co tam dělal? Byla to místní kuchyně, která mu ulahodila? Když zjistíte, co preferuje, bude pro vás jednodušší cestu naplánovat. Protože v tom bude i něco pro něj, nejen pro vás.

Naznačujte

„Umíš si představit, jaké by bylo úžasné kouřit trávu na ulici, kde je to zcela legální?“ Zkuste najít něco specifické o místě, kam byste chtěli cestovat a velmi jemně to naznačujte. Nechte v jeho hlavě vyrůst nějaké nápady a scénáře. O zbytek se postará.

Trochu času samotě

„Nemohu se tě nabažit.“ Předpokládáme, že váš SugarDaddy je zcela zaneprázdněn a většinu času, i když jste s ním sama, není ve skutečnosti sám. Být neustále vyrušován všemi těmi telefonáty nebo prostě nebýt zcela odpojen od reálného světa může zničit váš kvalitně společně strávený čas. Právě proto, i když to má být pouze na jeden víkend, zdůrazněte, že to bude jen o vás dvou – žádné telefonáty, žádné vyrušování, žádné výmluvy.

Záminka nových plavek

Právě jste si koupili opravdu sexy plavky, ale máte maličký problém – nemáte jejich kde nosit. Oblečte si je, vyfoť se a fotku pošlete vašemu SugarDaddymu ptajíc se: „Víš si představit tyto plavky zahalení v písku? Protože já ano.“

Nebo pokud máte lepší způsob, jak přesvědčit svého SugarDaddyho, aby vás doprovázel na výletě bez výdajů, určitě se o to podělte s ostatními SugarBabies, které se o to podělí. Jak na to? Pošlete nám zprávu na Facebooku, Instagramu nebo Snapchatu: Sugardaters.