Sedm nepravdivých mýtů o SugarBabes

  1. Žádný ze vztahů není skutečný

Mnoho lidí si myslí, že „cukrový vztah“ není skutečný vztah. Kdo ale rozhoduje, zda je vztah skutečný nebo ne? SugarDating vztahy jsou určitě skutečné! Věděli jste, že dokonce existuje i mnoho SugarDaters® manželství? Ano, je to tak! Někteří si toho pravého našli právě na naší stránce. Samozřejmě, ne všechny „cukrové vztahy“ končí manželstvím, ale to neznamená, že chemie mezi partnery není reálná. A i přesto, že některé z těchto vztahů nemají v rovnici emoci, někdy se city rozvinou, a když se zamilujete, nemůžete si pomoci. Všechno to závisí na spojení mezi vámi a vaším SugarDaddym!

  1. Jsme prostitutky

Pravděpodobně většina z nás už tohle slyšela… naneštěstí. Ale SugarBabes nejsou prostitutky. Sex není něco, co prodáváme a uskutečňuje se pouze tehdy, když se Sugardaddym přeskočí ta správná jiskra. Takže lidé, kteří mívají sex na jednu noc, jsou také prostitutkami? Možná jsou jen trošku hloupí, protože z toho nevytěžil nic navíc… Ve světě SugarDatingu je to právě náš čas a naše přítomnost, které vyměňujeme za něco, po čem toužíme. Nezáleží na tom, zda se jedná o výměnu v podobě dárku nebo finanční podpory.

  1. Jsme nevzdělané a hloupé

No jasné, toto je typické… Většina SugarBabes na této stránce je studentkami. Nebo používají naše služby, aby si splatili jejich studentské půjčky. SugarBabes jsou vzdělané a dostatečně bystré na to, aby vztahy využili i na finanční výpomoc. Takže nám řekněte, dělá jejich to opravdu hloupými nebo spíše chytrými? 😉

  1. Všichni naši SugarDaddies jsou staří, oškliví nebo trosečníci

Většina SugarDaddy na SugarDaters® má 35 až 55 let a začali se SugarDatingom kvůli jejich rušné práci, protože prostě nemají čas na plnohodnotný vztah. SugarDaddies nejsou definování jako oškliví, velmi to samozřejmě záleží na vkusu a preferencí každého z nás. Zde je mnoho atraktivních a úspěšných mužů, kteří hledají někoho zábavného na dělání společnosti v jejich zaneprázdněných životech. Proč bychom jinak měli na naší seznamce tolik SugarBabes?

  1. Nevíme mít vztah bez sexu

Několik SugarDaddies dokonce vůbec nechce sex, neboť už například ve vztahu jsou a chtějí jen občas změnu, aniž by byly nevěrní. Pak jsou tu tací, co se chtějí jen mazlit, chodit na rande, líbat se a dělat ostatní věci kromě sexu. Hledají někoho výjimečného, aniž by se to točilo kolem sexu.

  1. SugarDating je pouze o tom, že nás SugarDaddies využívají nebo naopak o tom, že jsme zlatokopky

SugarDating je o vzájemných výhodách. Někteří to mohou vidět jako zneužívání toho druhého, ale my to raději označujeme jako vzájemná výpomoc. Jelikož obě strany mají ze vztahu užitek, určitě bychom to jako zneužívání nenazývali.

  1. Všechny máme v životech problémy, a proto jsme začali s SugarDatingom

Lidé si myslí, že většině SugarBabes chybí otcovský vzor, a proto chtějí mít SugarDaddyho. Ale ve skutečnosti to tak nebývá. Samozřejmě, někdy i to je případ, ale není hlavní důvod, proč se žena rozhodne stát SugarBabe. Rovněž ne každá má velké dluhy nebo jiné finanční problémy. Je dostatek příkladů, kde SugarBabes dělají to, co dělají, protože rady si přivydělat něco navíc vedle jejich normální práci nebo jednoduše protože by si rady našli partnera, s nímž by neměly žádné závazky a oba by tak mohli ze vztahu vytěžit a jednoduše si užívat vzájemnou společnost.

NEPROMEŠKEJTE: Pokud jste ještě nevyplnili náš krátký dotazník, máte tak poslední možnost napravit to ZDE. Děkujeme!