Tipy na první dovolenou s vaším SugarDaddym

Léto je za dveřmi, takže je dost pravděpodobné, že vás SugarDaddy pozve strávit luxusní dovolenou společně s ním. To je samozřejmě velký úspěch v životě každé SugarBabe a je to důvod na skutečnou radost. Ale neměli byste zapomenout na určité věci, na které byste měli být připravena, abyste se vyhnuli prvo-dovolenkové noční můře.

Plánujte společně

Na první dovolenou byste si měli vybrat takovou destinaci, která zahrne vaše společné zájmy. Ne každý chlap chce celé dny nakupovat a ne každá žena si představuje jako ideální dovolenou hrát po celou dobu golf. Předtím, než se rozhodnete, kam půjdete, měli byste najít místo, kde oba můžete dělat něco zábavné. Samozřejmě, pokud si od sebe potřebujete dát na jeden den pauzu, poproste svého SugarDaddyho o jeho kreditní kartu, abyste vy mohli strávit pár hodin v nákupním centru a on si zas bude moci samotě užít nějakou jeho oblíbenou dovolenkovou činnost. 😊

 Vyhněte se dlouhému cestování

Odložte 20-hodinový let do Austrálie na vaši další dovolenou. Čerstvým vztahem určitě doporučujeme jít někam, kde je čas cesty trochu kratší. Čím více hodin strávíte cestováním a přestupováním z jednoho letu na druhý, tím více bude pro vás oba celá zkušenost stresující.

Buďte ve formě

Intimní chvíle si užijete více, když se budete cítit sebevědomá. Měli byste být ztotožněna s tím, že budete většinu času v bikinách. Na pláži budou desítky dalších atraktivních žen, proto byste měli ujistit svého SugarDaddyho, že vy jste pro něj opravdu nejlepší volba.

Nesbalte si toho příliš mnoho

Cestování s vaším SugarDaddym je o sdílení zábavně stráveném čase, relaxaci a skvělých zážitcích. Abyste se vyhnuli jakémukoliv zbytečnému přecpaných vaší hotelového pokoje, neměli byste zapomenout sbalit se nalehko ale zároveň se stylem. Jak na to? Sbalte si několik vršků a několik spodků, které se k sobě dobře hodí, a tak můžete těchto pár kousků zkombinovat do mnoho různých outfitů. Ozvláštněte jejich doplňky a přirozeně nezapomeňte si sbalit více než jedny plavky.

Udělejte ho šťastným

Během dovolené byste se měli zaměřit hlavně na to, aby byl váš SugarDaddy co nejvíce spokojený a odpočinutý. Ujistěte se, že se ve vaší společnosti cítí maximálně příjemně. Prokazujte mu respekt a upřímný zájem o jeho osobu. Ptejte se ho otázky, zahrnujte ho do kvalitní konverzace. Malé ale velmi milé gesto je stále se držet za ruce. Z času na čas nezapomeňte ani na komplimenty.

 

První dovolená s vaším SugarDaddym je také skvělou příležitostí lépe se navzájem poznat a zjistit, jestli byste si uměli představit společnou budoucnost. Nyní, když víte, jak se chovat a čemu se vyhnout, přejeme vám úžasné léto plné cukru!

A pokud se náhodou obáváte, zda vás váš SugarDaddy vůbec plánuje vzít na dovolenou, přečtěte si tento článek na našem blogu, o tom, jak mu naznačit, že chcete cestovat.

P.S .: Pokud jste tak ještě dosud neučinily, přispějte i vy do našeho dotazníku. Děkujeme!