Jak pomoci vaší SugarBabe během zkouškového období

Je zkouškové období a všichni dobře víme, že to může být velmi stresující pro studenty a vy jako SugarDaddy můžete nabýt pocit, že jste odstrčený stranou a že vám není věnována dostatečná pozornost. Na to existuje několik jednoduchých řešení, jak můžete pomoci vaší SugarBabe během zkouškového k tomu, aby se cítila lépe a aby se váš vztah upevnil.

Zásobte ji jídlem
Nejhorší nezbytná věc během učení je to, že neustále potřebujete nakupovat jídlo a vařit. Navíc nemáte tak mnoho peněz, takže musíte přemýšlet v rámci vašeho rozpočtu. Zde si jako SugarDaddy víte u vaší SugarBabe nahrát množství plusových bodů. Nakupte její jídlo a naplňte její chladničku tak, aby nemusela příliš přemýšlet o plánování, kdy jít do potravin a co dnes uvařit. Nezapomeňte jí koupit kávu a koláč nebo sladkosti, protože to pomáhá koncentrovat se více, než si myslíte.

Ujistěte se, že její kupujete ty nejoblíbenější pochutiny a pro vaše dobro nemějte připomínky k její váze, protože to v tomto období opravdu nepotřebuje slyšet. Pokud má vaše SugarBabe nějaký ten čas udělat si volný večer, pozvěte ji na večeři do restaurace na nějaké pořádné jídlo.

Postarejte se o všechny povinnosti
Jako student nemáte stejné prostředky, co se týče financí. Mít práci během denního studia může být velmi stresující, hlavně během zkouškového období a brát si půjčku na pokrytí nákladů není velmi lákavé. Zde víte vy jako sugardaddy vaší partnerce opravdu odlehčit váhu na bedrech a převzít odpovědnost nad její povinnostmi. Mohou to být menší či větší věci jako účty, nájem apod. – cokoliv, co potřebuje.

Stante se její IT podporou a korektorem
Pro studenta není asi nic zažívají více stresů jako představa, že bude mít technické problémy s notebookem. Když SugarBabe sedí nad svým projektem a počítač najednou zamrzne, komu by měla zavolat? Svému SugarDaddymu, samozřejmě! Staňte se jí IT podporou, kterou podporuje nebo alespoň buďte připraven ji uklidnit během takového zkratu. Nemusíte o počítačích vědět všechno, ale stále je dobré vědět nějaké základní triky.
Pokud potřebuje vaše akademické nebo profesionální zkušeností na zkontrolování její práce, staňte se jejím osobním korektorem. Dejte jí konstruktivní feedback a zvedněte její sebevědomí.

Překvapení
Když se učíte, nepotřebuje nikoho, kdo vás bude vyrušovat chozením do a z vašeho bytu či pokoje. Nicméně čas od času je fajn přivést myšlenky na něco jiného než učení. Takže klidně překvapte svou SugaBabe kyticí a čokoládou a udělejte jí díky tomu hezčí den. Také ji příjemně překvapíte i krátkou procházkou během letního slunečného počasí.

Komplimenty a mazlení se
Během zkouškového období není sebedůvěra obvykle příliš vysoká. Nejdůležitější je, aby se SugarBabe cítila dobře, takže jí dávejte komplimenty, řekněte jí, že je chytrá, krásná a že se přes to dostane. Pokud je váš vztah intimní, večer ji navštivte, mazlete se s ní a pobavte se. Protože, když se celý den učíte, intimnosti budou skvělým rozptýlením od vašeho zadání.

Odměny
Naplánujte něco, čím ji po zkouškách odměníte. Může to být poukázka na masáž, wellness nebo proč ne výlet za nakupováním nebo letní dovolená? Pokud si v práci nemůžete dovolit vzít tolik dovolené, pokuste se alespoň o nějaký prodloužený víkend.

 
Pokud jste tak náhodou ještě neučinili, začněte nás sledovat na našich sociálních sítích, aby vám neušly žádné novinky – Facebook, Instagram zda snapchat: sugardaters!