Máte „cukrový radar“? Vylepšete ho těmito jednoduchými 5 kroky

Co je „cukrový radar“? Zjevně je to schopnost rozeznat úspěch a rozmazlování. Jako SugarBabe míříte samozřejmě po kombinaci obou. Nicméně výzvou není pouze rozeznat bohatého, ale také předvídat, zda bude daná osoba ochotna a schopna vám dát to, co potřebujete. Nezvolte si ale možnost „na nyní dostačující“. Jste to, co jíte, co si oblékáte a s kým randíte. Nepodceňujte se. Šikovná SugarBabe ví, jak poznat její prince bez políbení příliš mnoho žab.

  1. Nenechte se oklamat vzezřením

Jak všichni víme, vzhled může být docela klamavý. Pravdou je, že bohatství lze vyjádřit i okázalým způsobem, avšak je vysoce pravděpodobné, že skutečně bohatý muž nebo žena nebudou mít na sobě obrovská loga, kýčové kožešiny nebo nadbytečné množství zlatých šperků. Skutečně majetní lidé nepotřebují dokázat světu, že mají peníze.

  1. Řeč těla

Bohatý člověk nemusí nic dokazovat, je si svého statusu dobře vědom a s lidmi komunikuje ze zdvořilé vzdálenosti bez přílišné sebejistoty v jeho postoji a gestech. Každý si je v něčem nejistý, ale úspěšní lidé jejich vědí nejlépe skrývat.

  1. Koníčky a společnost

Od plachtění se přes golf, lezení až po exotické cestování zkuste získat přehled o životním stylu dané osoby během vaší první konverzace. Nejenže jsou drahé koníčky dobrým indikátorem stabilního příjmu, ale také šancí rozšířit vaše zájmy. Také zkuste co nejdříve zjistit, jaký typ lidí obklopuje vašeho potenciálního SugarDaddyho nebo SugarMamu. Nic neřekne o člověku víc, jak společnost, jakou se obklopuje.

  1. Dobré věci

Zda auto, hodinky nebo smartphone, úspěšnému člověku především záleží na designu a funkčnosti. Cenné předměty v jejich světě jsou nejdříve ty, které dělají jim usnadňují každodenní povinnosti. Takže myslete spíše na účel, kvalitu a inovace jako na přehnaný kýč.

  1. Dobré způsoby

Bohatý SugarDaddy může být trochu odlišný od běžného bohatého člověka ve způsobu, jakým chce zaujmout. I když je SugarDaddy nebo SugarMama „na lovu“, nebudou se chovat příliš extravagantně nebo zoufale.

Jak SugarBabe nestačí pouze vědět, jak přitahovat bohatých, ale také je třeba udržovat a zlepšovat stupeň vaší schopnosti poznávat takových lidí. To znamená, že musíte být schopna vést decentní konverzaci a prokázat obdiv ne kvůli SugarDaddyho penězům ale kvůli jeho inteligenci, důvtipu a charakteru. Jinými slovy obdivujte schopnosti, které ho udělali bohatým, ne bohatství samotné. Dostat se někam v životě vyžaduje nějaký ten rozum a odvahu. A takovou mentalitu byste stále měli mít ve vašem hledáčku.