Sugar Advisor: Zaslepená penězi

Nevyhazujte kvůli vašemu SugarDaddymu vše najednou (i když vás to může pokoušet). Ženy s nezávislým duchem a submisivní duší jsou ty nejatraktivnější. Mějte vlastní byt, přátel a práci. Zabezpečení muži se nechtějí hrát s prázdnými panenkami, chtějí si zpestřit život s odpovědnou ženskou. Vyplatí se informovat ho, jak moc jste zaneprázdněna a sociální. Bude chtít s vámi strávit více a více času. Váš zásah do jeho života bude růst. Dosáhněte, aby ON vás přesvědčil, že společné bydlení je skvělý nápad.

V dalších fázích musíte ukázat svou sebekontrolu a rafinovanost. Musíte se stát někým mezi netopýrů domácí a promiskuitní SugarBabe. Nenechte ho zvyknout si na jedno či druhé. Překvapujte ho. Muži zbožňují nepředvídatelnou a energetickou stránku mladých žen.

Nikdy ho však nepřekvapte (příliš malým) množstvím peněz na jeho účtu, když malý nákup skončí vyhozením tisíců. Nezáleží na tom, jaké peněžní měny. Snem každé ženy je jít do obchodu a nemuset se přitom dívat na ceny. Věřte mi, znám ten pocit. Obvykle to přichází, když v kapse nemám ani cent. V tom momentě potřebuji všechno. Nevyprázdníte jeho peněženku na naplnění vašich snů. Respektujte jeho majetek jako svůj vlastní. Pokud opravdu chce vyhovět vaší vnitřní nákupní královny, po „dlouhé úvaze“ přijměte.

Nedávno jsem od SugarBabe, kterou znám, slyšela příběh o podobné situaci. Její oběd se přeměnil na nákupní maraton. V návalu optimismu minula několik tisíců. Černá kreditka byla příliš neodolatelná. Avšak tento den nestrávila po boku svého SugarDaddyho. Nákupy tak šli zpět do regálů a ona se vrátila zpět do reality.

Návrat do reality bývá děsivý. Dříve či později k tomu dojde. Pro nezkušené SugarBabes je to velmi traumatické a brutální uvědomění se. V prvních fázích vztahu cestujete, chodíte na drahé večeře a bavíte se. Nemyslíte na budoucnost. Chytrá SugarBabe se baví dnes i zítra. SugarDaddyho si k sobě připoutá tak, aby nemusela znovu vidět realitu. Dává mu momenty blažené svobody a „vrcholů lásky“. To je to, o čem muži sní. Možností je perverzní sex či trojky. Nechápejte mě špatně, neměli byste být nespoutanou. Buďte otevřená novým zkušenostem a jděte s proudem.

Důležitý tip: neoddávejte se mu příliš jednoduše, musí ukázat snahu. Je to součást DNA úspěšného muže – co přijde snadno, nemá pro muže, který má všechno, žádnou hodnotu.

V mém případě jde o tichou dohodu na dálku. Po každém výletě se „potřebuji“ vrátit zpět do práce do země, v níž „chci“ bydlet. Použila jsem uvozovky, protože ani jedno z těchto tvrzení není pravdivé. Svou práci bych mohla opustit do pěti sekund a také bych se mohla přestěhovat kamkoli.

Nic mě tam nedrží kromě jeho vědomí, že i bez něj „mám“ život.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.