Sugar Advisor: Jsem zlatokopka? Jdu si za svým!

Co dělám, když se v mém radaru nenachází žádný SugarDaddy? Šokující, pracuji jako uklízečka. Během přestávek od luxusního života klesnu k pracující třídě. Nevadí mi to, mám ráda diverzitu. Žádná práce není příliš ponižující. Dokonce si myslím, že práce má léčivý účinek. Každá SugarBabe by měla čas od času dostat studenou sprchu. Zvážit, kolik stojí takový raw, bezlepkový a bezlaktózový chléb. Vrátit se zpět ke svému vnitřnímu jádru je důležité. Kdo jsem, když reprezentuji sama sebe, a ne bohatého chlapa vedle mě? Jmenuje se to emoční hygiena nebo management mysli.

Nezapomínejte na svůj původ a důvod, proč jste si vybrali tento druh životního stylu. Važte si výhody a buďte vděčná za vaši jedinečnou cestu. Možná jste se narodili s pěknou tváří a víte, jak se postarat o vaše tělo. Spravujte svůj mozek stejným způsobem. Mějte priority. Nespadněte do propasti materialismu. Odtud není úniku. Buď to bude poučujíce zkušenost nebo chorobná závislost na způsobu žití. Buď tam zůstanete navždy nebo prolomíme dobrodružství. Nechápejte mě špatně. Jsou zde i happy endy pro SugarBabes.

Senzační svatby, a ne tak senzační manželství. Nechcete skončit jako Jocelyn Wildenstein nebo počkat … možná chcete. Ona se utopila v plastických operacích a v majetku. Proč? Protože přichytila svého manžela, jak si to rozdával s 19letou ruskou modelkou. Jocelyn vyhrála soud o rozvod a vysoudila 2,5 miliardy dolarů. Někdy se vyplatí zůstat v příšerném vztahu. Doslovně.

Nezáleží na tom, zda jen teď začínáte dobrodružství nebo jste již zkušená SugarBabe. Pamatujte, že musíte být chytrá a dělat správná rozhodnutí.

Já mám dvě vlastnosti, které muži zbožňují: východoevropské kořeny a zrzavost. Pihy milují. Všichni známe stereotyp vášnivých zrzavých žen. Proč slovanské dívky? Nevinnost a odhodlanost. Neuvěřitelná touha za lepším životem. Běžným zjevem je prodavačka v pokladně s vysokoškolským titulem. Diplom již není vstupenkou. Vzdělání je něco, co se naučíte, až když opustíte školu. Dnes potřebujete známosti nebo schopnost zapůsobit na ty správné lidi. SugarDating je kombinací obou. On s vámi sdílí síť kontaktů, vy ho rozmazlujete. Je to přímočará dohoda. Buďte si vědoma toho, že toto je ta snadná možnost.

Každý den můžete vstát a bojovat. Malala Yousafzai je známou osobností po celém světě. Odhodlaná mladá žena obhajuje dívky a jejich právo na vzdělání už přes dva roky. Chvályhodné úsilí jí přineslo Nobelovu cenu za mír. Působivé, že? Samozřejmě, dosažení takového cíle je pro bojovníka o to uspokojivější, ale musíme být všechny takové?

Do cíle vede mnoho cest. Podstatné je, že se tam dostanete a snad i všechny tvrdě pracující dámy z Polska či Pákistánu.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.