Sugar Advisor: Sucre en Suède

Sugar Advisor

Göteborg. Druhé největší město Švédska ležící na západním pobřeží. Mekka bohatých a vlivných Švédů hned po Stockholmu. Já jsem tam měla možnost strávit víkend s H. – mým SugarDaddym. Ztracený muž s citlivou duší a otevřeným srdcem (a peněženkou). Obvykle se k němu zprávám cynické-prakticky. Je to bojovník. Zvládl zdědit jeden z největších majetků v Evropě, když měl 16 let. Nezdědil firmu, nábytek ani domy. Dostal tolik peněz, že by nemusel dělat ani minutu po zbytek jeho života.

Co uděláte, když dostanete miliony ve vašich 16 letech? Přestěhujete se na Havaj. Koupíte si svůj první byt s výhledem na oceán a Porsche. Vyhnete se vysoké škole, protože už máte takový majetek jako Mark Zuckerberg. Naučíte se surfovat, jezdíte na Porsche a samozřejmě navštěvujete svou rodinu. Otce, který vás podceňuje a znuděnou matku utápějící se v Cartier špercích. Neznatelně tak uběhne sedm let blahobytu.

Vraťme se zpět ke Göteborgu. Elite Park Avenue Hotel? Útulné a chytré. Junior Suite? Vybavené. Zarezervována masáž? Ovšem. Vždyť víte, ten stresující život.

Oběd! Nekončící romantika při asijské kuchyni, Toso. Vedle obvyklých exkurzích po obchodech a restauracích, stále tahám (ano, doslova TAHÁM) H. na místa, která rozliší vzpomínky na toto město od jiných. Volba padla na Muzeum umění. Sbírka umění je jedna z nejexkluzivnějších v severní Evropě s popředními severskými a mezinárodními uměleckými díly. Chcete, aby věřil, že znáte více umělců jako jsou Rembrandt či Mattise.

Čas vydat se na cesty! Ptáte se, kde? Båstad. Netušíte, o čem mluvím? Možná srozumitelnější – švédský Hampton či domů tenisového turnaje Swedish Open. „Must-do“ destinace švédské elity již přes století. Místo, kam se stahují bohatí a unudění Švédové z velkých měst. I můj SugarDaddy zde vlastní dům. Rozkošná chalupa zvenčí, štědrý interiér uvnitř. Portréty „milované“ rodiny, ručně vyrobené koberce a jacuzzi se slanou vodou.

Co víc si můžu přát? Jednu věc, bez které nevím žít. Extrémní přitažlivost k muži, který mi chce snést modré z nebe. Můžete to pojmenovat, jak jen chcete: vášeň, touha, chemie či dokonce láska. Silná a těžko ovladatelná emoce. Můžete roztáhnout nohy a simulovat tisíce orgasmů, ale když to tam není, jste v háji. Já jsem v háji. Máme dvě možnosti. Hrát se na Prima donny a užívat si luxusní život. Alternativně můžeme být brutálně upřímné o naší materialistické duši. Je nám jasné, jaký to bude mít následek. Vymění vás za lepší a mladší model. Já jsem zkombinovala tyto dvě možnosti. Cestou je „upřímná“ konverzace. V mém případě byla opravdu upřímná. Mám ráda toho chlapa. Má dobré a štědré srdce. Respektuje mě a záleží mu na mých pocitech. Je skvělý KAMARÁD. Pochopil. Dal mi čas, abych „zapracovala“ na mých sexuálních chutích. Nicméně netuší, že to nikdy nebude fungovat…

Vrátím se zpět domů k mému příteli s otevřenou myslí a on bude vědět, co se mnou dělat.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Kdykoliv jste vítán/á napsat Oliwii e-mail na oliwia.misiak@gmail.com nebo jí poslat zprávu na @SugarAdvisor na Facebooku.

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.