Sugar Advisor: Dívka ve vlaku

Dívka ve vlaku

Sugar Advisor

Švýcarsko. Země mléka a medu. Daňový ráj. V životě jste vyhráli, pokud si můžete dovolit 100 eurové fondue z ementálu. Já jsem měla možnost zažít potěšení z magických Alp. Prostopášnost a bohatství chutí v jídle a v životě.

Z deníku SugarBabe:

Vraťme se zpět v čase do ledna 2017. Sedím na letišti v Kodani. Znovu odlétám. Destinace: Ženeva. Přesněji? Verbier. Vesnice v jihozápadní části Švýcarska. Únik do výjimečnosti. Lyžařské středisko smetánky. Můj SugarDaddy tam vlastní „neimpozantnú“ chatu. Maličkost, 5 pokojová chaloupka s vynikajícím výhledem.

V luxusních lyžařských resortech jako je Verbier, St. Moritz nebo Courchevel vypadá každý den stejně. Nejprve elita pár krát lyžovat dolů kopcem, aby vystřízlivěla z opice. Potom spuštění se. I přesto, že teplota se pohybuje v rozmezí -15°C až -10°C, uhašeny stálice sedí venku. Koneckonců hlavní funkcí alkoholu je zahřátí těla a duše.

Neodolatelné doplňky? Moncler bundy, čepice s liščí kožešinou a falešné úsměvy. Jsou dva důvody, proč jsou tam. A to buď nadpozemské podmínky na sjezd nebo frekvence salonů. Skvělé víno teče a tuny znamenitého sýra jsou pohlcovány. Jaká je tam vaše role? Excelentní společnost. Bavte je a užívejte si lihoviny. Po povinném Apres Ski. PRO MĚ to je vcelku neobvyklá akce. Pro ně je to jen rutina. Zpocená smetánka utápějící jejich problémy v hřejícího alkoholu v mrazivém horském ovzduší. Nepřekvapivě, cítila jsem se nemocná. Naštěstí se o mě SugarDaddy postaral. Šel ven sám. Ulevilo mi, konečně jsem si mohla odpočinout od bohémského životního stylu.

Právě sedím ve vlaku do Verbier. Je to poprvé, co mě nevyzvedl na ženevském letišti. Brzy tam dorazím a zažiji ty „fascinující“ aktivity popsané výše.

Víte, co mi připomíná sýrové fondue? Dusnou atmosféru. V tomto kruhu bohatých lidí každý zná každého. Kombinace přátelství, byznysu, aférek a špetky přetvářky. Nasakuje jako bagety v polévce. Je to vydatné a mastné, avšak má to úžasnou chuť a každý to chce ochutnat. Jsem si vědoma toho, že je šílené srovnávat sociální skupinu k roztátého sýru. Odpusťte mi. Někdy mám nesmyslné asociace. Hlavně když trávím příliš mnoho času s těmi svéráznými lidmi.

Skoro jsem zapomněla zmínit nezapomenutelný víkend v… St. Moritz. Nikdy jsem nezažila takovou nádheru a čistý požitek. Některá místa na světě jsou jednoduše jako nikde jinde. Považuji se za odsuzující osobu (jak jste si už pravděpodobně všimli), ale nejtěžší soud spravedlnosti na MNE jsem zažila právě tam. Toto není jen o vzhledu a velikosti vaší peněženky. Je to o vašem původu, rodinných tradicích a o tom, co jste si nemohli vybrat nebo získat. Je to ve vaší krvi. Samozřejmě si můžete koupit vaši cestu do „St. Moritz rodiny“, ale hluboko uvnitř vás stále nebudete jedním z nich. Nejbohatší rodiny Evropy tam vládnou po století. Je to „jejich“ zimní pohádková krajina, ne naše běžných smrtelníků.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Kdykoliv jste vítán/á napsat Oliwii e-mail na oliwia.misiak@gmail.com nebo jí poslat zprávu na @SugarAdvisor na Facebooku.

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.