Sugar Advisor: „Štěstí si lze za peníze nekoupíte, ale raději bych plakala v Jaguaru jako v autobuse“

Existují dva druhy bohatých lidí. Bohatí workoholici, a ještě o trochu bohatší, oba typy oslavující „la dolce vita“. Bude pro vás těžší rozeznat ten druhý typ. Nechvástají se svým majetkem. Nosí staré džíny a vybledlá trička. Klíčové slovo? Doplňky. Rolex na jeho zápěstí, Bentley v jeho garáži nebo jachta v Saint Tropez. Mějte oči na stopkách. „Primární rozdíl mezi bohatými a chudými lidmi je to, jak se vyrovnávají se strachem,“ dobře řečeno, Robert Kiyosaki.

Úspěch nepřichází bez obětí a bolesti, to všichni víme. Statisticky ženy lépe zvládají fyzickou bolest jako muži. Představte si muže rodit děti. Nicméně jsou lepší v zvládání dlouhodobého strachu a tlaku. Právě proto máme obvykle submisivní roli ve hře známé jako BDSM. Milují být dominantními v posteli i mimo ni. SugarBabe může být (nebo by dokonce měla být) submisivní v posteli, ale ne až tak v reálném životě. Buďte oddaná. Nebojíte se o něj přijít. Hmotné věci? Ve světle velkého úspěchu neznamenají nic. Naučte se, že strach je stále přítomen. V mé „kariéře“ vše stavím na jednu kartu. Bojujte o jeho důvěru (černá MasterCard ve vaší kapse) a naučte ho, aby se k vám choval jako k ženě, ne jako k objektu. Budete mít svázané ruce, ale pouze v posteli.

Bohatství plodí samotu a nedůvěru. Váš okruh přátel se zmenšuje. Peníze přitahují závist a falešnost. Vysoce hodnocení SugarDaddies si opatrně vybírají jejich „studentky“. Buďte na pozoru. Já jsem vyrostla v blahobytu. Nikdy mi nic nechybělo. Mám velmi zdravý vztah s penězi. Nejdůležitější věc je umění nechat pominout. Schopnost nechat pominout světský vztah k penězům. Přijdou a odejdou. Pouze lidé závislí na strachu o peníze je nemají. Strach ze ztráty, chamtivosti a závisti je snadno postřehnutelný tak jako zápach cigaret ve vašich vlasech. Zbavte se těchto vlastností co nejrychleji. Moudrý muž jednou řekl: „Peníze jsou jako ženy – chtějí být s lidmi, kteří se cítí svobodní a bez omezení.“

Vzpomněla jsem, že peníze štěstí nepřinesou? Hm, já jsem cítila něco blízké štěstí během prvních dvou měsíců v hotelech a buticích. Ten nepopsatelný pocit spokojenosti a sytosti. Pak přijde váš dobrý kamarád nostalgie. Chcete něco víc. Nemůžete si koupit momenty a vzpomínky, bohužel. Odplouvají jako 10 vteřinové videa na Snapchatu. Proto vám doporučuji SugarDating randění kvůli zkušenostem. Ano, peníze vám mohou dát jistotu do budoucna. Avšak nikdy nebudete stejně vzpomínat na nakupování jako na objevování indonéských ostrovů. Cestování otevírá vaši mysl. Nakupování vás může pouze naučit základní matematiku (sčítání cen).

Víte, co jsem se naučila já? Jsem nezničitelná. Vyšla jsem se vztyčenou hlavou z těch nejhorších situací. Dohoda by neměla být uzavřena na základě peněz. On vás vezme do těch nejkrásnějších zákoutí na světě v momentě, když zapomenete na peníze. Přeji vám nezapomenutelné potěšení z krásy na tomto světě, a ne z množství peněz v jeho peněžence.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.