Sugar Advisor: Láska je bojiště

Láska je bojiště

Jak jednou oblíbená Pat Benatar zpívala, láska je bojiště. Rozpor mezi rivaly, který může trvat desetiletí. Může to být krvavé a brutální, ale chuť úspěchu je sladká. Jakou válku vedu já? Sexuální. Pocházím z tradiční katolické rodiny, kde se slovo „sex“ v běžném životě nepoužívá. Nikdo netušil, co znamená SugarDating a vydat se v mladém věku bylo jen formalitou. Moji vrstevníci byli sexuálně vědomi dostatečně brzy, ale já jsem nebyla tak pokročilá. Pro mě to bylo kromě fyzického aktu něco víc. O vášni, chemii a touze. Spojení mezi dvěma lidmi plné respektu a vzájemné upřímnosti. Jistý čas trvalo, než jsem našla vhodného muže.

Během následujících let jsem začala objevovat svou sexualitu, ale znepokojující signály přicházely z vnějšího světa. Mladých lidí začaly sexuální krotit cizinci (!) jako snídaňové cereálie. Moje ideály kolabovaly každým dalším ujetých rokem. Sex se stal jídlem pro naše tělo, ne naši duši. Neprotestuji, konstatuji. Rozhodla jsem se vyhlásit válku spotřebě sexu. Zní to vtipně, vím.

Během přestávek mezi mými SugarDaddies jsem uskutečnila experiment. Randila jsem s deseti různými chlapy, kteří se zdáli být racionální a nikoliv nadržení. Co bylo jejich úkolem? Odolnost vůči sexuální aktivitě během více než pěti rande. To není prokázána hranice, ale myslím si, že po této době začnete někoho opravdu poznávat. Líbání se nepočítalo jako sexuální aktivita. Výsledky? Zde jsou!

Všechny první rande byly úspěšné. Muži namotivováni udělat skvělý první dojem akceptovali můj pohled na čekání na sexuální aktivitu. Dokonce tvrdili, že jsou touto výstředností nadšení! Druhé rande, ještě více nadšení poznáváním druhé osoby, ukončené povinným polibkem. Žádný polibek? Bude vás považovat za chladnou a nedostupnou. Oni chtěli, já jsem políbila.

Třetí rande je stále směsí pocitů. Polibky jsou vábivé, atmosféra romantická. On by samozřejmě rád zašel dál. Nespočetně mnoho krát jsem odtáhla jejich ruce z mého hrudníku ke konci třetího setkání. Není na tom nic špatného. Oni následují svůj lovecký instinkt, gól téměř vstřelen. Netrpělivost se probouzí a touha ho nenechá na pokoji. Tehdy by se místo soustředění na fyzické potřeby měl zajímat o mě jako na lidskou bytost. Ne jako na sexuální objekt. Jeho zvědavost o mé osobnosti, plánech a snech otevřou bránu.

Mnoho z nich nedosáhlo čtvrté rande. Ztratili zájem, najednou museli pracovat nebo odejít na nečekanou služební cestu. Od té doby jsem o nich neslyšela. Mnoho žen si nyní řekne: „Nebyl pro tebe dost dobrý,“ nebo „V moři je hodně ryb, netrap se.“ Já se netrápím, jen se bojím, že když něco není servírované na podnose, není to zajímavé. Zvykli si na snadný a rychlý fyzický akt. Je snazší najít si další, jak bojovat. Chybí jim vytrvalost. Jaké je skóre?

Šest muži se vzdali po třetím rande.

Tři muži se vzdali po čtvrtém rande.

Čísla mluví za sebe, ne? Nevzdávejte svou sexualitu mužem tak jednoduše. Nikdo nikomu nepatří. Mezi partnery musí být vzájemný respekt. Nic není garantováno.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.

Poznámka: v článku se mohou vyskytovat drobné gramatické chyby, protože byl přeložen osobou, jejíž mateřský jazyk není čeština.