Sugar Advisor: Deník SugarDaddyho

Deník SugarDaddyho

Zvyknu spalovat mosty, hlavně když jde o mužsko-ženské vztahy. Avšak v případě SugarDatingu se každý „závazek“ skončil příměřím. Proto jsem se v rámci mého průzkumu rozhodla vyzpovídat jednoho z mých SugarDaddies. Svěřil se mi s fascinujícími příběhy ze začátku jeho experimentování se SugarDatingom. Přečtěte si o jeho neobvyklém pohledu na věc.

Říkejme ho C. C. byl odjakživa se ženami, které byly závislé na jeho emoční a finanční podpory. Jeho neobvyklé pohnutky mohly být naplněny pouze přes SugarDaters®. Problém s jeho exmanželkami a minulými přítelkyněmi souvisel s neoficiálními SugarDating vztahy. C. se rozhodl vyjít s pravdou ven a veřejně se označil za SugarDaddyho. Založil si profil a začal se spojovat s ženami v komunitě a poznával mnoho různých názorů na SugarDating. Některé ženy to dělali z čistě finančních důvodů a vůbec něj nebyly atraktivní. On hledal skutečný vztah s mladým, moudrým a krásným dívkou. Smíchání peněz a atraktivity je jako příprava jedu. Nikdo z toho nevzejde živý. Nakonec si začal dohadovat schůzky.

Jedno z jeho prvních setkání bylo se ženou ze severu Dánska. Jako veřejně známá osoba byl rozpoznatelný, takže znala jeho pozadí hned od začátku. Byla mezi nimi skvělá chemie a rozuměli si. Nakonec se rozhodli setkat. I přesto, že tam bylo spojení, které přerostlo do silného přátelství po několika měsících psaní si, ona pořád chtěla, aby byl jejich vztah založený na SugarDatingu. Chtěla, aby ji finančně podporoval. Souhlasil s finančními podmínkami, ale také si byl vědom, že nemůže mít se ženou sex, když ji za to platí. Nezáleží na tom, jak vypadá, pokud tam není žádná přitažlivost a chemie, pro něj by to nefungovalo. Věřil, že jistá touha přijde po setkání v reálném životě. Zdála se být krásná a inteligentní žena. Navrhla, aby po večeři šli k ní domů, neboť toužila po něčem víc. Cítila se s ním bezpečně. Fyzicky se sblížili, a přesto necítil sexuální přitažlivost. Polibky se zdály být prázdné. Něj jsou nejdůležitější věci pokušení a respekt. Vzrušuje ho ženská oddanost a volba, když upřednostní jeho před ostatními muži. Pocit hlubokého obdivu stimuluje jeho smysly. Taková jiskra se mezi nimi objevila, ovšem i tak nechtěl mít žádnou sexuální interakci. C. s ní strávil skvělý a inspirující čas. Souhlasila, že se cítila stejně dostat nějakou formu odměny po takovém setkání by pro ni bylo velmi obtížné. Avšak trval na tom, aby dodržel pravidla, na kterých se dohodly na samém začátku. Bylo to také kvůli tomu, že předtím nikdy nezažil kompenzování se ženě za její čas. C. chtěl vědět, jaké to je. Žena se pak cítila špatně a nikdy více se nesetkali. Nebyl to příběh lásky se šťastným koncem. On to nazval objevováním světa, který předtím nikdy neokusil.

Další žena, se kterou se mu setkali cesty, ukázala stejný obraz. Krásná, silná a skromná ženská. Hned od začátku mezi nimi cítil přitažlivost a chemii. Komunikace byla dobrá. Její tělo vypadalo extrémně žensky a eroticky. Najednou se poprvé sexuálně vzrušil během SugarDating zážitku. Byla tam vzájemná touha a potenciál na rostoucí vztah. Cítila se opravdu nenuceně a sexuální otevřeně. Mezi nimi bylo něco víc než jen dohoda. Hned, jak se k sobě dostali sexuální velmi blízko, došla mu veškerá energie. Ze silné ženy se změnila na sexuální potěšitelku a dávalo mu opravdu zabrat, aby se v té situaci soustředil. C. si uvědomil, že ji upřednostňoval spíše než kamarádku než milenku. Nedal jí žádné benefity za to, co se mezi nimi stalo.

Tak co o SugarDatingu ho vzrušuje? Každé rande s novým dívkou bylo pro něj opravdu příjemné a inspirující, rád poslouchal ženských zkušenostech a objevovat jejich postoje a názory. Pro něj jednoznačně finanční aspekt neexistuje. Je to staromódní součást C., která si užívá koncept „muž se o ženu postará“. Co se z celého SugarDatingu naučil, je to, že žena musí být pro muže velmi silná, aby se o ni postaral. Pokud se staráte o slabou ženu, ztratí sama sebe a stane se závislou. Uvědomil si, že každá SugarBabe, která ho dokázala vzrušit, by mohla být jeho přítelkyní. Taková SugarBabe, která by nepotřebovala jeho peníze a nemá ve vztazích postoj zlatokopky. Zcela nezávislá a spokojená se svým životem. Pokud je taková, může ji rozmazlovat, aniž by se stala závislou.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.

Poznámka: v článku se mohou vyskytovat drobné gramatické chyby, protože byl přeložen osobou, jejíž mateřský jazyk není čeština.