Sugar Advisor: D jako Daddy a Dubaj

D jako Daddy a Dubaj

Sugar Advisor

Stefan Żeromski. Polský spisovatel a dramatik. Byl nazýván „synem polské literatury“. Jako teenagerka jsem četla jeho romány a narazila jeho na vize o moderních skleněných domech. Byla to myšlenka, fantastické vnímání budoucnosti, přesvědčení, že budoucnost lidí je klidné přebudování světa, reformy a vynálezy. Můžeme si být jisti, že jeho vize byly zachyceny šejka. Vytvořili jedno z nejbohatších a nejrychleji se rozvíjejících míst na světě. Emiráty oceli, nafty a skla. Hřiště šejků. Dubaj nepřitahuje jen investorů. První na palubě letadel Emirates jsou SugarBabes.

Proč? Protože SugarDating v Dubaji je jiný než kdekoliv jinde. Je to dobrodružství, které nepřežijí všechny SugarBabes. Kvůli značným náboženským a kulturním rozdílům musíte dodržovat následující pravidla:

  1. Veřejné projevy přitažlivosti jsou nevhodné a kontakt mezi dvěma těly opačných pohlaví je zakázán. Což v podstatě znamená žádné líbání, držení se za ruce, objetí… podání rukou je na samém konci nevhodného chování.

Když jsem vyběhla z dubajského letiště, abych políbila svého SugarDaddyho, očividně jsem o tomto pravidlu netušila. Naštěstí od sebe odtáhl idiota (mě), abychom neporušili zákon.

  1. V islámské společnosti je sdílení společné hotelového pokoje nemanželského páru je ilegální. Bez komentáře.
  1. Muslimové nepijí alkohol. Zapomeňte na okázalé a opilecké party. Zvládnutí tohoto života za střízlivá je jednoznačně výzva.
  1. Váš vztah je pravděpodobně tajemství. Pokud má ženu, děti a dobře placenou práci, „aférka“ by ho stála všechno. Diskrétnost nad zlato.
  1. Spojené Arabské Emiráty mají zákon slušnosti o přísných pravidlech oblékání se. Vaše ramena a kolena musí být zakryty. Nebojte se, bikiny jsou povoleny… ale pouze na pláži.

Dalším důležitým aspektem je, že prostituce a eskort jsou v Emirátech ilegální a mohou být potrestáno vězením. Většina z nás slyšela příběhy žen cestujících do Dubaje, kde si vydělali tisíce potěším šejka různými sexuálními akty.

Berouc v úvahu množství zákazů v této zemi to zní příliš dobře, aby to byla pravda. Některé z těchto principů se zdají být nepřekonatelnými, avšak pokud vydržíte, on to ocení.

Moje dobrodružství v Dubaji začalo samozřejmě výjimečně a luxusně. Postaral se o to můj dubajský SugarDaddy. Letěla jsem s Emirates, ano bejby, business třídou. Nekonečné množství Moët a dokonalé letušky. Na letišti mě doslova čekal doprovod. V momentě, kdy jsem vystoupila z letadla, čekala na mě arabská žena s kyticí rudých růží od mého obdivovatele. Není nic lepšího než vroucně uvítání. Doprovodila mě ke kyvadlové dopravě, která mě odvezla přes celé letiště až přímo k mému mistrovi. Modrá košile skvěle ladící s jeho opálením a oslňující bílé zuby. Jeho vůně… nejenže to byl můj oblíbený parfém (Paco Rabanne One Million), byla to i vůně feromonů a sebevědomí – něčeho, co nejvíce miluji. Večer šel podle mých očekávání. Láhev Veuve Clicquot, neobvyklá chemie a roztrháni prádlo. Následující týden jsem strávila objevováním dubajské nádhery. Hm, sama. Někdy se musí Daddy postarat o svůj byznys a dobré dívka ho v tom podpoří.

I když se „pravidla“ SugarDatingu ve Spojených Arabských Emirátech mohou lišit od ostatních zemí, základ je stejný. Kvalitně strávený čas se zajímavou a zručnou ženou. Kromě jejich zjevné dominance jim poskytněte směs zdvořilosti a krásy. Garantuji vám, že tak obměkčíte i šejků.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Kdykoliv jste vítán/á napsat Oliwii e-mail na oliwia.misiak@gmail.com nebo jí poslat zprávu na @SugarAdvisor na Facebooku.

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.

Poznámka: v článku se mohou vyskytovat drobné gramatické chyby, protože byl přeložen osobou, jejíž mateřský jazyk není čeština.