Sugar Advisor: Nejhorší rande vůbec

Nejhorší rande vůbec

Během mého pobytu na Bali jsem hledala nějakou činnost. Zajímala jsem se nejen o turistické ale také o sociální zážitky. Chtěla jsem dobrodružství na ráji na zemi. Takže… stalo se to.

Na populární sociální síti jsem potkala staršího muže. Zdál se být uznávaný, sofistikovaný a především bohatý. Sen o jízdě přes rýžová pole na jeho červené Vespa se stal skutečností. Byznysmen žijící na Bali a řídící velmi úspěšný byznys v Evropě.

V této chudé části Indonésie byl král. Luxusní vila s bazénem v nejzábavnější části města, uklízečka a několik modelů skútrů.

Co víc byste si mohli přát? Byl osvěžující, inteligentní a voněl zkušeností. Jeho opálení s pirátskými tetováním mě zvláštně vzrušovaly. Vzal mě do jedné z nejluxusnějších restaurací, v jakých jsem kdy byla, a to jejich už bylo hodně, slibuji. Exotické Seasalt přímo na pláži. Nemohla jsem se přenést přes to, jak moc mě chtěl během prvního rande dostat. Upřímně řečeno mi to nemohlo být více ukradené, byla jsem více zaměřena na letní aférku jako na seriózní vztah. Byl uvolněný a upovídaný, jídlo bylo fantastické. Večer plný chutí skončil v jeho vile. Pak jsme se rozhodli strávit romantický víkend na severu ostrova. Rezervoval luxusní bungalov na pobřeží, z čeho se vyklubala… katastrofa.

Po příchodu k bungalovem bylo všechno zavřené. Ukázalo se, že nedostali naši rezervaci. Co nejdříve jsme potřebovali sehnat náhradní ubytování. Můj nejdražší našel celkem obyčejně vypadající vilu na kopci. Pamatujte si, nikdy nevyjadřujte nespokojenost nad stavem ubytování, jídla nebo eventu. Jste schopná přežít v jakýchkoliv podmínkách a pokud ne, raději tomu uvěřte. Jak jsem se snažila zůstat pozitivní, šli jsme do „italské“ restaurace. Pokud jste byli na Bali, víte, že tam italské restaurace neexistují. V menu najdete mix těstovin, smažené rýže a podezřele vypadajícího masa. Vše zalité sójovou omáčkou spolu s neoddělitelnou přílohou: tempeh (fermentovaná fazole).

Večer přinesl velmi zajímavou noc. Směs zvracení, průjmy a horečky… z mé strany! Nemoc se jmenuje Bali bříško. Není nic lepší strávit „romantický“ víkend s nově objeveným mužem s hlavou v záchodě. Nikdy jsem se necítila tak ponížená. Dva dny jako z hororového filmu. Naštěstí se zachoval jako pravý chlap, ukázal noblesu a zodpovědnost. Jednoznačně to byla zkouška naší čerstvé známosti a pro mě bylo úplnou novinkou „být nemocná se stylem“. Nikdy jsem se tímto tématem dosud nezabývala.

Konec konců nemáme na to žádný vliv. Všechny jsme lidské bytosti a když se snažíme být dokonalé v mužských očích, ukázání lidskosti přinese do vztahu více hodnoty. Jak se rozvinul náš vztah po tomto víkendu? Zotavení a strávení situace mu trvalo několik dní. Po nějakém čase jsme se opět setkali, neboť jak přiznal: „Teď to už může být jen lepší.“

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.

Poznámka: v článku se mohou vyskytovat drobné gramatické chyby, protože byl přeložen osobou, jejíž mateřský jazyk není čeština.