Sugar Advisor: Dívka s vlajkou

Dívka s vlajkou

Sugar Advisor

Tento týden vám povím příběh. Krátký a poučný. Na naší skvělé stránce SugarDaters® jsem potkala gentlemana. Jak bych ho pojmenovala? Ne tak docela gentleman. Nebyl starý ani bohatý. Byl jen trochu „zralejší“ a z vyšší střední vrstvy. Co to znamená? Jezdil na Audi, vlastnil statek na okraji města a jeden kvalitní smoking. Naše první rande bylo úžasným úspěchem. Pili jsme šampaňské a vychutnávali si sushi v krásné kodaňské čtvrti. Sushi na lodi, já v sukni a on v bílé ne zcela zapnuté košili zvýrazňující jeho opálení. Život byl dobrý. Jako žena jsem už viděla naše děti pobíhající kolem… v mé představě. Nepovažovala jsem ho za potenciálního SugarDaddyho.

Tip: Když vidíte bílé šaty, prsten na vašem prstě nebo pobíhající děti, je to znak potenciálního navázání se. Pro takového muže nebudete dobrou SugarBabe.

Chemie byla ve vzduchu a můj neustálý úsměv vyžadoval pozitivní energii. Z prvního rande se stalo dlouhé odpoledne s hlubokými konverzacemi, naznačujícími i sex. Byla jsem vzrušená. Ten chlap se mi líbil a hrála jsem to na ledovec. Znovu jsme se setkali po několika dnech. Méně oficiálně… myslím tím, že měl kocovinu a já jsem neměla žádný make-up. Sama sobě jsem to vysvětlila takto: „Cítíme se uvolněně ve vzájemné společnosti, to je skvělý začátek něčeho speciálního.“ V ten den mě pozval na romantický večer. Lahodný drink v luxusním baru s červenými sametovými gauči, hm. Já, jako každá slabomyslná žena, jsem si neměla co obléci. Takže jsem šla na nouzové nákupy. Měla jsem v hlavě obraz, jak chci vypadat. Sexy, ale ne příliš. Elegantně a s citem. Samozřejmě jsem v úvahu vzala počasí (kolem 5 stupňů) a rozhodla jsem se pro korálový overal ze vzdušného materiálu odhalující záda a prodloužené nohy. Podle experta (mé mámy) jsem dala na dokonalý outfit.

V 9 večer jsem byla korálovou bohyní. Dokonalý make-up, hebká falešně opálená pokožka a otevřená mysl. V tu noc jsem chtěla být ovládnuta. Když se černé Audi ukázalo, vydala jsem se dobýt svět (OK, přeháním), dobýt jeho srdce. S úsměvem jsem nastoupila do auta. Po puse na líc (feromony!), se na mě podíval a zeptal se, cituji: „Co máš na sobě? Dánsku vlajku?“

Ztratila jsem řeč. Velmi zřídka komentují muži můj outfit. Považuji se za osobu se smyslem pro módu. Po tom, vrážejíc mi nůž ještě hlouběji do srdce, dodal: „Jak moje SugarBabe musíš vypadat jako sexy Lolita, jdi zpět a obleč si minišaty.“ Do očí se mi tlačily slzy. Nicméně rozhodla jsem se hrát hru. Zpět do Audi jsem se vrátila vypadajíc jako „lehká“.

Celý večer jsem ho obdarovávala těmi nejžhavějšími polibky. Téměř explodoval. Bylo to vzrušující a o tom to celé bylo. Po hřejícího večeři jsem ho poprosila, aby mě odvezl domů, co ho (samozřejmě) rozzlobilo. Když jsme přišli k mému bloku, obsypal mě polibky. Dokonce jsem mu dovolila chytit se mých vyčnívajících melounů (tedy prsou). Řekl: „Nevím se dočkat, dokud tě budu mít v posteli.“ Se smíchem jsem otevřela dveře. Vyšla jsem z auta. Zvedla jsem nejbližší kámen a hodila jsem ho do čelního skla jeho sportovního Audi. Sklo se rozbilo kousek po kousku jako domino. Byl ohromen, když jsem mu ukázala prostředník a zmizela jsem. Nikdy více svou dívku s vlajkou nespatřil.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Kdykoliv jste vítán/á napsat Oliwii e-mail na oliwia.misiak@gmail.com nebo jí poslat zprávu na @SugarAdvisor na Facebooku.

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.

Poznámka: v článku se mohou vyskytovat drobné gramatické chyby, protože byl přeložen osobou, jejíž mateřský jazyk není čeština.