Sugar Advisor: Jak najít rovnováhu mezi SugarDatingom a školou/prací/přítelem/ kamarády/rodinou?

Jak najít rovnováhu mezi SugarDatingom a školou/prací/přítelem/ kamarády/rodinou?

Pro mě je rovnováhou harmonie mezi fyzickými činnostmi a postojem mysli. Žití v klidu sám se sebou a se svou povahou přináší stabilitu do soukromého i profesionálního života. Většina rozhodnutí učiněných v klidovém stavu je v našich životech přínosnými. Co se stane, když musíme oddělit naše touhy od věcí a lidí, kteří naplňují náš každodenní život?

  1. Když se SugarDating stane součástí vašeho běžného života, musíte si označit hranice mezi přítelem, kamarády a partnerem, který váš život ozvláštňuje. Vaše představivost a vaše touhy by neměly ovlivňovat vztahy s vašimi blízkými. Nikoho nezanedbávejte, pokuste se, aby všichni cítili vaši přítomnost a závazek.
  1. Buďte upřímná. Transparentnost vyžaduje kuráž, ale také eliminuje problémy jako lži, zradu nebo nedostatek pozornosti ve vztahu s nejbližšími. Očekávejte negativní názory, ale mějte na paměti, že vy děláte své vlastní rozhodnutí a kráčíte po svém vlastním chodníku.
  1. Když se setkáte s porozuměním, věnujte čas vysvětlení vašim nejbližším, jaký je důvod vašeho zájmu o SugarDating a co je vaším cílem. Sdílejte své touhy a pak bude pro ně jednodušší pochopit vaši volbu.
  1. Najděte si priority. Pokud během objevování SugarDatingu pracujete nebo studujete, nikdy to neodkládejte na druhou kolej. Toto jsou věci, které vám v budoucnu pomohou, když SugarDating přestane být vaší zábavou. Nebuďte od vašeho partnera finančně nebo emočně závislá, udržujte si nezávislost, kterou budete potřebovat, až se osamostatníte. Nezávislost je absolutní nezbytnost. Pokud se budete soustředit na budování vašeho vlastního života, stanete se atraktivnější.
  1. Vaším úkolem je být baviči, inteligentní a zajímavou osobou, z které vyzařuje pozitivní energie. Když jste ve společnosti SugarDaddyho, vaše každodenní problémy neexistují. Neobtěžujte ho se stížnostmi nebo problémy, toto je úloha matek a manželek.
  1. Buďte chameleón. Rozviňte si vaši schopnost vžít se z role do role. V jednom momentě buďte svůdná milenka, v jiném milující dcera a důvěřivá kamarádka Najděte tyto role a objevte sama sebe na různých úrovních. Oddělte tyto úkoly, protože díky nim bude mít vaše osobnost šanci růst.
  1. Nastavte si časový rámec. Když si stanovíte dohodu v počáteční fázi vašeho vztahu, dejte si pozor na to, jak často se s vaším SugarDaddym budete setkávat, abyste nezanedbávali žádnou součást vašeho každodenního života. Dejte mu vědět, co může očekávat, aby později nebyl zklamán.
  1. Je možné mít najednou přítele a SugarDaddyho? Jasné, takové konfiguraci by vyžadovalo hodně porozumění, důvěry a otevřenosti. Nalezení fyzické rovnováhy v obou vztazích by bylo jistě výzvou pro vás i vašich partnerů. Pokud jste již do tohoto trojúhelníku spadly, buďte upřímná k oběma gentlemanem. Nezanedbávejte ani jednoho z nich. Existuje docela dobrá šance, že se vám podaří najít emoční rovnováhu s vaším přítelem a zároveň uspokojit vaši touhu po luxusu se SugarDaddym.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.

Poznámka: v článku se mohou vyskytovat drobné gramatické chyby, protože byl přeložen osobou, jejíž mateřský jazyk není čeština.