Sugar Advisor: Musí být sex součástí SugarDatingu?

 Musí být sex součástí SugarDatingu?

Toto je pravděpodobně nejčastěji kladena otázka lidí, kteří se zajímají o tabu témata. O SugarDating vztazích existuje mnoho mylných představ. Pramení z nedostatku znalostí a nesprávné prezentace image SugarDatingu v médiích. Jejich představy nabírají různé formy a nejčastěji se SugarDating přirovnává k prostituci.

 

– Hlavním cílem prostituce je nabízet sex za peníze s účelem zisku.

– Sexuální akt na denní bázi s několika muži je práce na plný úvazek.

– Je to transakce – fyzický akt za výměnu za peníze.

– Muži tento způsob života oceňují a je také znám jako nejstarší profese na světě.

– Prostitutky vidí mužův jak práci, ne jako jednotlivců s pocity.

– Žádná možnost budoucího vztahu.

 

Ve světě SugarDatingu existuje mnoho druhů dohod. Vše závisí od očekávání a tužeb. Jedním z nejpopulárnějších druhů SugarDating vztahů je založených na spojení. Zde je několik determinantů tohoto typu vztahu:

 

– SugarBabe chce vytvořit přetrvávající vztah.

– Nabízí mu oporu, společnost a zábavu.

– SugarBabe si může vybrat potenciálního partnera, zatímco prostitutka nemůže být vybíravá.

– Ano, sex je často součástí takového vztahu.

Pokud je mezi dvěma lidmi důvěra, chemie a upřímnost, bude pro ně zcela přirozené navázat intimní vztah. Není tam žádná finanční transakce. SugarBabes si vytvářejí emoční pouto s jejich partnery a stávají se součástí životů jejich SugarDaddies.

SugarBabes jsou ženy žijící normální život. Ale díky SugarDaddymu si mohou vylepšit svůj status a zpestřit život. I sexuálně. Zkušení muži učí mladé ženy budovat si sebevědomí. Poznávání a uvědomování si své vlastní hodnoty je něco, co využijí v budoucnu. Nikdy nemluví o sexu za peníze. Je to randění s účelem a tím účelem není svatba. Ale pamatujte si, je to životní styl a ne profese.

 

Jiný typ vztahu je takzvané SugarDating mentorství:

– Zcela vylučuje sex a soustředí se hlavně na přátelskost a dodržování sociálních norem.

– Hlavní součástí tohoto vztahu je vzájemná podpora, porozumění a networking. Většina mužů potřebuje v určitém období jejich života blízkou, důvěřiví osobu, někoho, na koho se dá spolehnout a s kým se také dá zabavit.

– Pokud potřebují sex, otočí se na jiné partnerky, prostitutky nebo pornografii.

– SugarBabes tohoto typu si hledají někoho, kdo bude potenciálně otevřen peněžité odměně, ať už to je cestování nebo štědrost v podobě dárků. Na oplátku mu jsou skvělou společnicí, partnerkou k cestování a dobrou posluchačkou. Je to vzájemně výhodná dohoda, jejíž sex není součástí.

Abych shrnula mé argumenty, existuje mnoho druhů „cukrových párů“. Vše záleží od vašich očekávání a SOUKROMÉ dohody mezi dvěma lidmi. Sex může ale nemusí být její součástí.

 

Ale nikdy nenazývejme nekonvenční vztahy prostitucí nebo sexuální prací.

 

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím InstagramuFacebooku a SugarDaters Snapchatu.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.

Poznámka: v článku se mohou vyskytovat drobné gramatické chyby, protože byl přeložen osobou, jejíž mateřský jazyk není čeština.