Sugar Advisor: Londýn volá – váš cukrový průvodce

Londýn volá – váš cukrový průvodce

Londýn je hlavní město evropského SugarDatingu. Je známé pro multikulturalismus, živelnost a otevřenost. Londýn je také jedním z finančních a ekonomických center Evropy. Co to znamená? Bohatí a těžce pracující SugarDaddies. Skutečná paleta barev, typů a stylů. Je opravdu z čeho vybírat. Jsem šťastná, že tam jdu nejbližší víkend. Avšak nejdu tam na lov. Jdu s mým novým SugarDaddym. Čerstvá a sofistikovaná známost ze SugarDaters®.

Kdo by si nechtěl rozložit deku v Hyde parku a užívat si siestu se sklenkou šampaňského? Povinný odpolední čaj ve Sketch? Miluji čajové koláčky, a to ani nemluvím o chutných jednohubkách. Plánujete návštěvu Harrods a známého obchodního domu Liberty na víkendové nákupy? Pro některé SugarBabes je to povinná zastávka. A samozřejmě historické Claridge’s. Místo, kde se politici a bohatí byznysmeni zvyknou setkávat s jejich milenkami, užívající si jeden či dva drinky, předtím, než odejdou nahoru do pokoje. Jaký je ale nejlepší způsob ukončení večera v londýnském stylu? Večeře ve vyhledávané restauraci Novikov v Mayfair – v Mekce londýnského SugarDatingu.

Samozřejmě si budu užívat výhled z mého pokoje v jednom z nejexkluzivnějších a nejelegantnějších hotelů, možná v Mayfair, Langham nebo Shangri-La. Nejdu však do Londýna jen proto, abych si užila luxusní životní styl. Chci cítit toto město plné života. Camden market? Povinná zastávka. Návštěva trendy bohémského Notting Hill? Jednoznačně! Jako zkušená SugarBabe jsem se naučila jednu věc. Obchody vypadají všude stejně. Necestují z materiálních důvodů, ale pro zážitky a vzpomínky. Je to stejná zem, ale krajina a lidé jsou jiné. Proto je tak důležité ponořit se do podstaty nových koutů světa.

Na druhé straně určitě neodmítnu úžasné možnosti, které toto město nabízí. Soukromá ochutnávka šampaňského v kapsli Londýnského oka. Dech beroucí výhled zkombinovaný s chutí vynikajícího šampaňského – to je zážitek! Také jsem velký fanoušek muzikálu Bídníci. Vím, klišé. Během každé návštěvy Londýna jdu do divadla Queens, abych vyslechla výjimečné provedení písničky „I dreamed a dream“. Tato melodie na mě působí neskutečně sentimentálně.

Zpět k londýnskému SugarDatingu. Je to tam v mnohem větší škále jako v jakémkoli jiném evropském hlavním městě. Na SugarDating webech najdete v tomto městě velkou komunitu sladkých SugarBabes. To určitě není díky počasí, ale právě díky nekonečným možnostem, které Londýn nabízí. Honba za dokonalým SugarDaddym by tam neměla být problémem. Příliv byznysmenů z vyšší vrstvy vám zaručí zábavu. Já si zatím budu užívat víkend s mým milovaným a přitažlivým modrookým SugarDaddym. A v dalším příspěvku vám vše důkladně zreferují.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Kdykoliv jste vítán/á napsat e-mail na sugaradvisor@sugardaters.com nebo poslat zprávu na @SugarAdvisor na Facebooku.

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím Facebooku.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.

Poznámka: v článku se mohou vyskytovat drobné gramatické chyby, protože byl přeložen osobou, jejíž mateřský jazyk není čeština.