Sugar Advisor: Londýn volá – váš cukrový průvodce

Londýn volá – váš cukrový průvodce

Oliwiin profil

Londýn je hlavní město evropského SugarDatingu. Je známé pro multikulturalismus, živelnost a otevřenost. Londýn je také jedním z finančních a ekonomických center Evropy. Co to znamená? Bohatí a těžce pracující SugarDaddies. Skutečná paleta barev, typů a stylů. Je opravdu z čeho vybírat. Jsem šťastná, že tam jdu nejbližší víkend. Avšak nejdu tam na lov. Jdu s mým novým SugarDaddym. Čerstvá a sofistikovaná známost ze SugarDaters®.

Kdo by si nechtěl rozložit deku v Hyde parku a užívat si siestu se sklenkou šampaňského? Povinný odpolední čaj ve Sketch? Miluji čajové koláčky, a to ani nemluvím o chutných jednohubkách. Plánujete návštěvu Harrods a známého obchodního domu Liberty na víkendové nákupy? Pro některé SugarBabes je to povinná zastávka. A samozřejmě historické Claridge’s. Místo, kde se politici a bohatí byznysmeni zvyknou setkávat s jejich milenkami, užívající si jeden či dva drinky, předtím, než odejdou nahoru do pokoje. Jaký je ale nejlepší způsob ukončení večera v londýnském stylu? Večeře ve vyhledávané restauraci Novikov v Mayfair – v Mekce londýnského SugarDatingu.

Samozřejmě si budu užívat výhled z mého pokoje v jednom z nejexkluzivnějších a nejelegantnějších hotelů, možná v Mayfair, Langham nebo Shangri-La. Nejdu však do Londýna jen proto, abych si užila luxusní životní styl. Chci cítit toto město plné života. Camden market? Povinná zastávka. Návštěva trendy bohémského Notting Hill? Jednoznačně! Jako zkušená SugarBabe jsem se naučila jednu věc. Obchody vypadají všude stejně. Necestují z materiálních důvodů, ale pro zážitky a vzpomínky. Je to stejná zem, ale krajina a lidé jsou jiné. Proto je tak důležité ponořit se do podstaty nových koutů světa.

Na druhé straně určitě neodmítnu úžasné možnosti, které toto město nabízí. Soukromá ochutnávka šampaňského v kapsli Londýnského oka. Dech beroucí výhled zkombinovaný s chutí vynikajícího šampaňského – to je zážitek! Také jsem velký fanoušek muzikálu Bídníci. Vím, klišé. Během každé návštěvy Londýna jdu do divadla Queens, abych vyslechla výjimečné provedení písničky „I dreamed a dream“. Tato melodie na mě působí neskutečně sentimentálně.

Zpět k londýnskému SugarDatingu. Je to tam v mnohem větší škále jako v jakémkoli jiném evropském hlavním městě. Na SugarDating webech najdete v tomto městě velkou komunitu sladkých SugarBabes. To určitě není díky počasí, ale právě díky nekonečným možnostem, které Londýn nabízí. Honba za dokonalým SugarDaddym by tam neměla být problémem. Příliv byznysmenů z vyšší vrstvy vám zaručí zábavu. Já si zatím budu užívat víkend s mým milovaným a přitažlivým modrookým SugarDaddym. A v dalším příspěvku vám vše důkladně zreferují.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Kdykoliv jste vítán/á napsat Oliwii e-mail na sugaradvisor@sugardaters.com nebo jí poslat zprávu na @SugarAdvisor na Facebooku.

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím Facebooku.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.

Poznámka: v článku se mohou vyskytovat drobné gramatické chyby, protože byl přeložen osobou, jejíž mateřský jazyk není čeština.

2 thoughts on “Sugar Advisor: Londýn volá – váš cukrový průvodce”

 1. Hana says:

  Dear Oliwia,
  I have a few questions…Why this lifestyle?I am here,thinking about what I want,I am tired and disappointed because of guys treatment.. I really hope for someone who will understand me and who will want to support me. Am I Right here? What is your experience?And what about the tolerance from your family or your friends? I’m young,but I feel like everything is running too fast..I would appreciate your answer or an advice..
  Your sincerely,
  Hana

  1. Oliwia Misiak says:

   Dear Hana,
   Thank you for your comment. I completely understand you. Young women usually feel lost because guys in their age have different interests and goals. We are much more mature. That is why I started dating older men. They are more experienced and oriented. I met until now so many interesting, attractive gentlemen. I learned a lot. I recommend this lifestyle if you are brave, confident and you know what you want. My family is very supportive. Not all of my friends accept what I’m doing but the best ones stayed after my “coming out”.
   I wish you the best and I hope it helped 🙂
   Oliwia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *