Sugar Advisor: Londýn volá – portrét SugarBabe

Londýn volá – portrét SugarBabe

Oliwiin profil

Když jsem se měla setkat se svou londýnskou sestrou (SugarBabe), nevěděla jsem, co od toho očekávat. Jak jsem vzpomínala minule, prostředí v hlavním městě Spojeného království je mnohem více rozvinuté než ve skandinávských či východoevropských zemích. Je tam značně citelný vliv lepších možností a větší přístup k finančním a ekonomickým zdrojům. SugarBabes očekávají více, myslí ve větším, a především myslí dopředu. Mají cíle, které plánují dosáhnout s malou pomocí SugarDaddies. Takový byl i tento případ.

Říkejme ji Mary (jméno je změněno pro zachování anonymity). Je to ambiciózní, odhodlaná a nezlomná SugarBabe. V životě má cíle a upřednostňuje jistý typ mužů. Mary se částečně spoléhá na mentální a finanční podporu zkušeného, staršího chlapa. Nevyhledává milostné aférky. Více se zajímá o mentorství, které by jí pomohlo v jejím psychickém rozvoji a v byznys startupe, který by jí zajistil budoucnost. Když jsme se stručně bavili o jejím emočním životě, přiznala, že nikdy nebyla zamilovaná a že její vztahy se SugarDaddies jsou založeny na přátelstvích. Mary prostě přitahuje nesprávný typ mužů. Nezapadá do schématu normálních vztahů a má svobodného ducha.

Má SugarDaddyho, který jí poskytuje zabezpečený život. Starší, ženatý a důvěryhodný právník. Poznali se přes naši stráňku. Kdo by jí ale věděl odolat? 28letá čilská kráska s originálním exotickým šarmem. Dlouhé volně padající hnědé vlasy, dokonalé tělo s křivkami a plné rty. Sebevědomí a značkové doplňky zvýrazňují její neuvěřitelnou osobnost a zevnějšek. Vyprávěla mi o tom, jaká jasná a transparentní je její dohoda se SugarDaddym. Jde o skvělý a stabilní vztah s měsíčním „kapesním“. Což neznamená, že by se neobešla bez pomoci SugarDaddyho. Je to make-up artistka na volné noze, takže SugarDating je pouze bonus v jejím rozsáhlém a nezávislém životě. Navzájem se doplňují. Poskytuje mu společnost, energii a zábavu. On ji podporuje a postupně jí umožňuje uskutečnit svůj sen mít vlastní kliniku krásy. Setkávají se 4krát měsíčně kvůli jeho nabitému kalendáři. Dlouhé konverzace, vášnivé noci a luxusní zábava jako michelinské večeře, královská divadla, skryté wellness místa a cestování.

Abych to shrnula, bylo to velmi pozitivní a inspirující setkání. Nezávislé ženy, které se mohou stát baviči, aniž by ztratili své odhodlání a sílu, jsou velkou motivací. Zdravý SugarDating může přinést výjimečné výhody pro obě strany. Dva lidé si vytvoří jasnou dohodu, navzájem se baví a společně rostou. Mary však není žádný ojedinělý případ. Právě naopak. Ujišťuji vás, že existuje mnoho žen, jako je ona. I přesto, že se bojí být ve společnosti označované jako SugarBabes, vedou úžasný a různorodý život. Nemohu se dočkat toho, kdy poznám více SugarBabes, společně porovnáme naše zkušenosti a navzájem se podpoříme v tomto náročném prostředí. Pokud jste jedna z nás, ozvěte se mi. Velmi ráda vás poznám.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Kdykoliv jste vítán/á napsat Oliwii e-mail na sugaradvisor@sugardaters.com nebo jí poslat zprávu na @SugarAdvisor na Facebooku.

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím Facebooku.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.

Poznámka: v článku se mohou vyskytovat drobné gramatické chyby, protože byl přeložen osobou, jejíž mateřský jazyk není čeština.