Sugar Advisor: Podstata SugarDatingu

Podstata SugarDatingu

Žijeme ve světě předsudků. Lidé neobjevují nové věci, protože se bojí odsouzení a odmítnutí. Rádi se podřizujeme názorem ostatních, protože pocit jinakosti může být na vlastní kůži docela bolestivý. To platí i pro SugarDating.

Spousta mužů a žen se o téma, která vyvolává tolik kontroverze, zajímá. Rádi by to vyzkoušeli, ale bojí se. Nevědí, kde začít. Nevědí, jak to přesně funguje. Jsou zvědaví, ale i zmatení. Je těžké odmítnout všechny konvence a říci: „Jdu do toho.“ Co na to řeknou moji kamarádi? Jaký vliv bude mít toto rozhodnutí na můj život?

Vstup na nové území může být těžký, takže byste předem měli znát několik faktů. Je dobré dozvědět se co nejvíce o záležitosti před tím, než se do toho rozhodnete jít. Které důležité věci o SugarDatingu je dobré vědět?

Doufám, že rozptýlím nějaké pochybnosti:

  • Základ a účel SugarDaters® webu je budování vztahů na základě respektu, důvěry a touhy růst po boku toho druhého.
  • Naše komunita sestává ze zvědavých, otevřených a někdy mírně dezorientovaných lidí. Zmatek pramení z nedostatku znalostí. Proto chceme co nejlépe vzdělávat uživatele o SugarDatingu.
  • Je pro nás důležité propagovat skutečné dlouho-trvající vztahy, a ne dohodnuté transakce.
  • Cukrový vztah by měl být založen na vzájemných výhodách, zábavě a objevování toho, co život nabízí, ať už jde o společné trávení kvalitního času, cestování či rozvíjení vášní.
  • V mnoha případech láká mladšího partnera právě finanční podpora. Není na tom nic neobvyklého, protože je to podobné vztahem, ve kterých manžel podporuje svou oddanou manželku. SugarBabe je loajální a věrná tak jako manželka s tím rozdílem, že tam není žádný nátlak o společné budoucnosti.
  • Poznávání nových lidí, kteří mají podobné preference, je inspirující a otevírá nové horizonty.
  • Ověřování uživatelů na webu poskytuje pocit bezpečnosti a spolehlivosti.
  • SugarDaters® podporuje přímou komunikaci o očekáváních, potřebách a touhách obou stran.

V tomto prostředí se mohou obě pohlaví setkat s nedostatkem respektu, sexuálním tlakem či jinými zklamáními. Proto je důležité nikdy se nepředat někomu, kdo nerozumí konceptu SugarDatingu a zpráva se k ostatním špatně. Začátky jsou těžké, ale časem se naučíte rozeznávat lidi, kteří vás neberou seriózně. Po tom, jak poznáte tento mechanismus a budete stát za vašimi očekáváními, poznáte vzácných lidí. Neztrácejte naději, protože SugarDaddy nebo SugarBabe vašich snů může čekat za rohem. Motivace, držení se vašich principů a respektování ostatních může vyústit do krásného, dlouho-trvajícího vztahu.

Doufám, že jsem vám zjednodušila volbu životního chodníku a rozptýlila vaše pochybnosti o neobvyklých vztazích, které na naší stránce propagujeme.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Kdykoliv jste vítán/á napsat e-mail na sugaradvisor@sugardaters.com nebo poslat zprávu na @SugarAdvisor na Facebooku.

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím Facebooku.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.

Poznámka: v článku se mohou vyskytovat drobné gramatické chyby, protože byl přeložen osobou, jejíž mateřský jazyk není čeština.