Sugar Advisor: Nedostává se ke mně satisfakce (pokud se necítím naplněné)

Nedostává se ke mně satisfakce (pokud se necítím naplněné)

Oliwiin profil

Lidé reagují různě na velké množství peněz. Někteří se rádi koupi v luxusu, jiní si váží každou těžko vydělanou korunu. Jak je to s námi ženami? Jak je to se mnou?

Nedávno jsem měla čest sedět v Porsche v hodnotě půl milionu eur. Měla jsem smíšené pocity. Jak jsme na ulici míjely „obyčejných“ lidí, cítila jsem se, jako bych něco dosáhla. Toto auto ve mně vyvolalo pocit „dala jsem to“. Lidé se dívali a já jsem si představovala, že to bylo moje auto a můj úspěch. Na zlomek sekundy jsem cítila naplněnost a uspokojení. Měla jsem něco, co si může dovolit jen málo lidí, něco hodné závisti.

V mé hlavě se prohráli dva scénáře. V prvním se ti „obyčejní“ lidé dívali na mě ve sportovním autě a říkali si: „Wow! Něco dosáhla, určitě na to těžko pracovala.“ Druhá možnost byla: „Její tvář je dostatečné pěkná na to, aby mohla trávit čas v autě muže, který na něj těžko pracoval.“ V tomto druhém scénáři si ze mě utahovali. A měli pravdu. Seděla jsem v autě i přesto, že jsem nic z něj nevlastnila. Moje skutečná finanční situace vypadala úplně jinak.

Kdybych nestrávila hodiny před zrcadlem snažíc se zjistit, jak být dokonalý bavič, asi bych tolik ostatním nezáviděla. Závist nás krmí. Jízda v lepším autě v lepším oblečení a špercích a v lepší čtvrti. SugarBabes, které míří vysoko, jsou nerady označovány jako „obyčejné“. Přestože ve většině případů nedosáhli žádný velkolepý úspěch, vědí čerpat benefity z práce jiných. Není na tom nic špatného. Mají co nabídnout. Já sama jsem mnohokrát šla na exotickou dovolenou, když jsem byla úplně na mizině. Lidé mě však vnímali jako ženu úspěchu, což mi dodalo prázdný pocit satisfakce.

Hrála jsem roli sebevědomé ženy naplněné v pracovním i soukromém životě. Přitom jsem ve skutečnosti neměla žádné kořeny nebo stabilitu. Nic jsem nevlastnila, neměla jsem žádné plány do budoucna. Psaní a sdílení mých zkušeností mi pomohlo najít smysl a představu o mé budoucnosti. Kombinace této vášně a potěšení se zajímavým gentlemanem mě uzemnila. Takže nyní místo toho, abych si představovala, že vlastním Porsche, jednoho dne budu možná jedno takové skutečně vlastnit.

Abych to shrnula, někdy je dobré ponořit se do představy, že jste někdo jiný. Nikdo vám to nemůže zakázat. Nicméně je důležité zůstat nohama pevně na zemi a mít k vlastnictví realistický přístup. Ve skutečnosti máte jen to, na co jste pracovali vlastníma rukama. Jen to vám dá skutečný pocit uspokojení.

Zvu vás, abyste mi poslali všechny vaše otázky a návrhy na mou stránku na Facebooku! Díky nim budeme moci vytvořit upřímné Q&A.

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Kdykoliv jste vítán/á napsat Oliwii e-mail na sugaradvisor@sugardaters.com nebo jí poslat zprávu na @SugarAdvisor na Facebooku.

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím Facebooku.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.

Poznámka: v článku se mohou vyskytovat drobné gramatické chyby, protože byl přeložen osobou, jejíž mateřský jazyk není čeština.