Sugar Advisor: Letní cukr

Letní cukr

Vytoužený čas konečně přišel. Léto! Kombinace růžového vína, bohémských šatů a lenošení. Váš sociální kalendář však praská ve švech! Pikniky, festivaly, luxusní večeře venku. More nezbytných doplňků jako sluneční brýle Gucci, opalovací krém na vaši pokožku a neoddělitelný pohár šampaňského ve vašich rukou. Léto je čas oslav! A jak se slaví ve světě SugarDatingu? Pokračujte ve čtení a dozvíte se. 😉

Vzhled

Pro všechny SugarBabes, které sledují módní trendy: celé léto budou dominovat plátěné materiály. Tato látka je vzdušná a často v zemitých barvách, což je na léto jako stvořené. Můžete si vybrat ze šatů s květinovým potiskem, balónových rukávů či transparentních pláštěnek zkombinovaných se síťovanými taškami. Tento rok jsou také velmi in hořčičné a pastelové barvy. Nezapomeňte ani na krajku, která je „must have“ pro všechny nezbedné grilování. Silný make-up je pasé. Tato sezóna je o přirozenosti a jednoduchosti. Zvolte nedbalý účes doplňující vaši opálenou tvář a trochu highlighteru.

Mezi SugarDaddies vyhrává jednobarevný look. Co řeknete na kompletně bílý outfit dokonale ladící s čerstvým opálením? Ženy prostě obdivují hnědé kotníky v pánských mokasínech. Dobrou volbou jsou také svislé proužky, zejména na teniskách typu Gucci.

Postoj

Váš postoj vůči letní zábavě by měl být spontánní a otevřený. Poznávání nových lidí je spojeno s rozhovory, zvědavostí a upřímností. Většina přátelství vzniká v době léta, kdy jsou lidé pozitivně nabití energií. Kdo by si nechtěl budovat síť v exotických podmínkách?

Nehrajte se na divu. Buďte skromná, zdvořilá a především vděčná. Děkujte svému SugarDaddymu za všechno, ukažte mu, že si ceníte jeho snahu. Převezměte iniciativu a zaplaťte účet. Věřte mi, bude ho to inspirovat. Žena, která zná hodnotu peněz, je skutečně prémiová. Nehrajte, že jste k něčemu oprávněná, konec konců jste přece jeho hostům.

Vztahy

Právě na jaře a v létě začínají muži lovit. Hledají mladou, spontánní a věrnou společnost do exotických destinací. Mnoho webů je plných ideálních „dívek na cestování“. Vše však závisí na mužových ambicí. Typická letní romance je pohodlná a jednoduchá dohoda se vzájemnými výhodami. Nevydrží dlouho, ale naplní obě strany pozitivním životem a sexuální energií. Která z nás by se nerada opalovala na jachtě svého SugarDaddyho?

Prodloužení vaší prázdninové romance může být sílené, když se potřebujete vrátit zpět do šedé reality. Vztah na dálku nebo přizpůsobování dvěma odlišným životním stylem může být skutečnou zkouškou vašeho propojení. Avšak léto je vždy alespoň v nějaké části světa, a proto by oddechový výlet neměl být problém.

Na závěr si dovolím použít můj oblíbený citát Nicholase Sparkse o letních romancích:

„Letní romance končí z různých důvodů. Ale mají něco společného. Jsou jako padající hvězdy – jsou velkolepým momentem světla na nebi, letmým zábleskem věčnosti. A bleskově zmizí.“

S láskou,

Vaše Sugar Advisor

Kdykoliv jste vítán/á napsat e-mail na sugaradvisor@sugardaters.com nebo poslat zprávu na @SugarAdvisor na Facebooku.

Dejte nám palec nahoru na Sugar Advisor na Facebooku a nezapomeňte se s námi spojit prostřednictvím Facebooku.

Zde najdete originální verzi článku v angličtině.

Poznámka: v článku se mohou vyskytovat drobné gramatické chyby, protože byl přeložen osobou, jejíž mateřský jazyk není čeština.