SugarDaters Q&A: Obavy ze SugarDatingu

Odpovědi na vaše otázky o SugarDatingu

Dobrý den, mám několik vážných pochybností o tomto druhu randění.

V první řadě bych chtěla vědět, zda musím být specifický typ dívky, abych mohla fungovat v tomto světě, protože se sama nepovažuji za zcela štíhlou nebo krásnou ženu, takže si v tom nejsem jistá. Moje druhá otázka je, zda je špatné, když to dělám ze zvědavosti? Ptám se, protože jsem momentálně na výšce a nikdy se mi nelíbily chlapci v mém věku (21) nebo trochu starší. Vždy jsem je považovala (jako potenciální partnery) za příliš iritujících a otravných. Myslím, že je to tím, že i když mám ráda svou nezávislost a považuji se za silnou ženu, koneckonců bych ráda měla po svém boku někoho, kdo ví, co dělat a co chci místo aby vše nechával na mě. Ale netuším, kde jinde bych mohla poznat starších mužů.

Jak jsem už psala, ještě jsem nenašla nikoho, koho bych měla dostatečně ráda, takže jsem nikdy nebyla v dlouhodobém vztahu (i když bych nějaký chtěla) a proto jsem panna, takže se obávám i této části. Musela bych mít sex hned na začátku vztahu, pokud se v nějakém ocitnu? Opravdu bych uvítala odpovědi na mé otázky dříve, než se na to dám, takže bych vám byla nekonečně vděčná, pokud byste mi pomohli.

S pozdravem, Anonym

Ahoj, děkujeme za sdílení tvých myšlenek a obav.

V první řadě neexistují žádné specifické vzhledové charakteristiky, které musí mít baba, když se chce stát součástí SugarDating světa. SugarDating je vztah, který vyžaduje více než krásu. Stejně jako při běžném randění, osobnost a povaha hrají důležitější roli než vzhled. Více byste se měli soustředit na “budování sebe samé” zevnitř. Vnější krása je většinou časově limitovaná.

Ohledně toho, že se nepovažujete za zcela krásnou ženu, nikdo není 100procentně dokonalý. Na každém z nás je něco, co jiný člověk vidí v lepším světle, než my sami (a naopak). Vkus a preference se navíc postupem času stále mění. Co se dnes považuje za krásné nebo ideální, nemusí být zítra dostačující (a naopak).

Zadruhé být zvědavý a otevřený vůči novým věcem se obecně pokládá za dobrou věc. Totéž platí ve vztazích. Jste mladá. Ideální čas na to, abyste experimentovali a sexuálně se objevovaly. Není čas na to, abyste příliš obávali nebo pochybovali. To si odložte na později! Není nic špatného na vyzkoušení různých druhů randění a životních stylů. Možná zjistíte, že vám SugarDating vyhovuje nebo možná zjistíte přesný opak. Tak či onak to nikdy nezjistíte, pokud to sama nevyzkoušíte.

To, že vás přitahují starší muži, nemusí nutně znamenat, že jste s ním kvůli penězům. Začínáte si uvědomovat výhody bytí s někým, kdo se nachází v jiné fázi života, jak jste vy sama. Starší muži jsou většinou ženami preferování, neboť jsou více přemýšlivá, zodpovědnější a mají tak zařízený život, že v něm budete mít místo. Ve světě SugarDatingu voláme takových mužů SugarDaddies. To, že si mnoho lidí spojuje toto slovo s jinými koncepty, je už jiný příběh…

V neposlední řadě byste se neměli příliš stresovat o vašem prvním raze. Pokud cítíte, že po sexu toužíte, znamená to, že jste připravena. Pokud se cítíte nejistě, pravděpodobně ještě nejste připravena. Měli byste to udělat, jen pokud to sama chcete a pokud se cítíte s daným člověkem cítíte komfortně. Neměli byste to dělat, jen proto, že je to část dohody.

Obecné podněty nebo dotazy do SugarDaters Q&A posílejte na email ema@sugardaters.cz.