SucreBen: Když je SugarBabe mistrovská manipulátorka

Když je SugarBabe mistrovská manipulátorka

Pro většinu SugarBabes plní úlohu zachránce právě SugarDaddy. On je ten, kdo je zachrání před rodičovskou autoritou a přísnou výchovou. Otevírá jim dveře, které vedou do života plného zážitků, včetně objevování svého těla.

SugarDaddy může být také skvělým poradcem nebo mentorem. Díky své uvolněné a charismatické povaze inspiruje k sebevědomí a reprezentuje přirozenou autoritu, zatímco bez předsudků poskytuje rady ohledně kariéry, lásky či kamarádství.

Tak podle čeho by si měla SugarBabe vybrat toho pravého SugarDaddyho?

To hlavně závisí na tom, kde stojí na škále mezi osobní asertivitou a ženskými touhami – míra, která se obvykle nehledá snadno. Proto se pravděpodobně rozhodne svého SugarDaddyho otestovat, aby dospěla k rozhodnutí.

Taková je mistrovská manipulátorka, což je příklad SugarBabe, která neustále vypráví svému SugarDaddymu o jejích ostatních vztazích. Tento typ ženy ví, že SugarDaddy, který si dosud naivně myslel, že nemá konkurenci, bude mít zraněné ego. Proto si říká: „Proč jsi mě moje SugarBabe neváží prostě za to, jaký jsem a za momenty, které spolu sdílíme?“

Mistrovská manipulátorka velmi dobře ví, že když se jí chlap ocitne v konkurenčním prostředí, stane se zranitelným a už se nebude cítit jedinečně. Je to její šance změnit jeho roli ze zachránce na oběť a převzít tak kontrolu nad vztahem. Když se to stane, osvobodí se ze statusu dívky, kterému chybí náklonnost a dostane mnohem vzrušující roli mučitelky.

Takže SugarDaddies, ujistěte se, že mistrovskou manipulátorku odhalíte hned na začátku. Nepovšimnut si její hry se může rychle změnit na ztrátu sebevědomí, což vyústí do ukončení SugarDating vztahu.

Koneckonců, je na chlapech, aby měli jasno v tom, co od nich jejich SugarBabes vlastně očekávají. Musí být opatrní, aby nespadly do tohoto typu vztahu, protože pak budou muset akceptovat, že jejich partnerky (které na první pohled vypadají velmi nevinně), jsou ve skutečnosti „femme fatale“.

SucreBen je uživatel webu SugarDaters.

Obecné podněty nebo dotazy do SugarDaters Q&A posílejte na email ema@sugardaters.cz.

Samozřejmě nás sledujte i na Facebooku.