SucreBen: Základní dovednosti SugarDaddyho – proč funguje sociální intuice?

Sociální intuice přichází s praxí. Každý SugarDaddy bys měl na ženskou přítomnost zvyknout.

Dovednosti, které by měl ovládat každý SugarDaddy:

• Předvídat reakce

• Zmírnit konflikt

• Vědět, jak hladce navrhnout rande

• A jiné.

Toto však není snadný úkol ke splnění, neboť jeden z hlavních problémů je, že SugarDaddies čelí různým osobnostem v měnících se kontextech. To vyžaduje schopnost přizpůsobit se situacím, kde SugarDaddies musí nejprve dbát na emoce své SugarBabe před těmi svými a na základě toho dělat správné a objektivní rozhodnutí, pokud je to nutné.

To může být skutečná překážka pro 40–50ročního chlapa otlučením životem, který byl dotlačen do zlozvyku vnucování svých rozhodnutí navzdory okolnostem.

Samozřejmě, pro SugarDaddyho je důležité utvrdit sama sebe a nepopírat, když chce nějakou SugarBabe. To však vyžaduje taktnost a přizpůsobivost!

Například, vy a vaše SugarBabe jste v baru nebo v klubu a najednou jste vyrušení opilým mužem, který se rozhodl sbalit váš doprovod. Ten chlap je vyčerpávající a neodbytný. Vidíte, že vaše SugarBabe je podrážděná, protože vás očima téměř „prosí na kolenou“, abyste ihned převzali kontrolu nad touto nesnesitelnou situací.

V tomto případě by dobrá sociální intuice byla, kdybyste se přátelsky postavili mezi něj a SugarBabe a zeptali se ho něco jako: „Máte příjemný večer?“ Potom mu řeknete, že jste ho rádi poznali, chytíte svou SugarBabe za ruku a tiše ale sebevědomě řeknete: „Pojď, musíme se připojit k ostatním na poslední drink.“

Takovým chováním ukážete, že víte jednoduše uzemnit zdroj konfliktu hledáním instinktivně kreativních řešení a zároveň, že rozumíte potřebám své partnerky.

SucreBen je uživatel webu SugarDaters.

Obecné podněty nebo dotazy do SugarDaters Q&A posílejte na email ema@sugardaters.cz.

Samozřejmě nás sledujte i na Facebooku.