Cukrová milenka

Když se ve světě SugarDatingu pohybujete nějaký čas, pravděpodobně jste již byli „ta třetí“. Je mnoho druhů SugarDating vztahů a mít SugarBabe jako bokovku vedle manželství není nic nového. Jste ženou, která ztělesňuje jeho nesplněné touhy. Žena, která ho uspokojuje emočně i sexuálně. Nabízíte mu něco, co mu běžná partnerka neví dát. Plná pozornost a žádné výkyvy nálad. Jste stále vděčná, spokojená a nic neberete jako samozřejmost. Jste únikem z jeho šedé reality.

Buďte si vědoma toho, že zpestřujete jeho nudný manželský život. Mnoho SugarBabes se stane milenkou svého SugarDaddyho. Nejsou v tom žádné city, pouze zábava a svoboda. Můžete se spolehnout na to, že se váš partner na vás příliš nenaváže, protože už má dlouhodobý vztah. Jste jeho milenkou, odrazovým můstkem a múzou. Cítí se naplněný v každé sféře. Má po svém boku ženu připravenou experimentovat.

Někteří lidé to považují za zradu, nemorálnost a zákeřnost. Samozřejmě, skrývání sexuálních vztahů není nejlepší nápad. Nedostatek upřímnosti vůči manželce může vyústit do ošklivého rozvodu a rozpadu rodiny. Někdy se však otevřenost vyplácí a můžete tak počítat s porozuměním ze strany manželky.

Nežádejte od něj něco, co víte, že vám nedá. Nezamilujte se, buďte uvědomělá a opatrná. Nechovejte nevraživost – vyložil karty na stůl hned od začátku. Nemějte pocit viny a sama sebe se neptejte: „Jak jsem mohla toto udělat jiné ženě?“ Je to dospělý člověk, který je zodpovědný za svá rozhodnutí. Nesnažte se ho přesvědčit, aby svou ženu opustil. Nevybere si vás, jste v jeho životě jen na určitou dobu. Nechcete to mít na svědomí. Být sponzorovanou milenkou je populární krátkodobá záležitost. Muži jsou někdy zbabělci, nechtějí opustit své ženy. Manželka je ukazatelem jeho sociálního statusu. Jsou kultury, v nichž muž může mít více žen a vychovávat spolu s nimi své děti, ale ve většině zemí je takový způsob života nepředstavitelný.

Dohoda o vašich setkáních záleží od něj. Nechte ho vybrat místo, čas i frekvenci. Avšak společně se dohodněte na pravidlech vašeho vztahu. Řekněte mu o vašich očekáváních a zajistěte diskrétnost. Opravdu mu na tom záleží. A i když váš vztah neskončí tím nejpříjemnějším způsobem, ani nepomyslete na odplatu. Aktivity jako „osvícení jeho ženy“ či vyhrožování odhalí váš záměr. Neciťte se vinná, když oba ze vztahu prosperují a nikomu tím neubližujete. Není na tom nic škodlivé.

Avšak často se takový způsob žití spojuje s velkou osamělostí ženy a také s psychickým trápením spojeným s pocitem „bytí té druhé“. Nenechte, aby tyto pocity dominovaly vašemu sebevědomí. Buďte si vědoma své hodnoty a takový vztah začnite pouze v případě, když jste schopná to zvládnout.