Zpověď SugarDaddyho

Dnešní článek vám přinese exkluzivní náhled do procesu muže hledajícího SugarBabe. Jeden z otevřenějších a zkušenější SugarDaddies nám poskytl krátký rozhovor, který možná pomůže otevřít oči některým nováčkům.

Jaký typ ženy vás na SugarDaters® zaujme?

Samozřejmě atraktivní ale přirozené fotky. Pokud má žena standardní fotky pouze vrchní poloviny těla a neukazuje otevřeně svoji postavu, nezáleží na tom, jaká je krásná. Může to totiž naznačovat nedostatek sebevědomí. To je jen první krok. Pokud se mi fotky líbí, prohlédnu si profil. Text musí přitáhnout mou pozornost a měl by být přehledem její preferencí, zájmů, zkušeností a požadavků. Profil by měl být transparentní a srozumitelný. Dále je pro mě samozřejmostí věkové rozpětí mezi 20 a 35 let.

Jaký typ konverzace by se měl odehrát, abyste navrhli setkání?

Konverzace by měla být přirozeně plynoucí a krátká. Setkání upřednostňuji co nejdříve a v reálném životě pak vycítím, zda je mezi námi chemie. Některé ženy však upřednostňují psát si více, abychom se nejprve navzájem poznali, čemu jsem samozřejmě otevřený. Nedovolil bych ale několik týdenní či měsíční psaní si na vybudování jen jakéhosi online vztahu. Je to ztráta času a energie.

Jaké vlastnosti (pohledově a povahové) si nejvíce všímáte na vaší potenciální SugarBabe na prvním rande?

Když se fotky shodují s realitou, více se soustředím na její osobnost. Nemám žádnou osnovu či otázky, které se chci ptát. Nejdůležitější je chemie. Když cítím, že je žena nervózní nebo se cítí nepříjemně, změním způsob konverzace. Pokusím se ji udělat více uvolněnou. Na začátek tomu mohou pomoci komplimenty a pozornost.

Hledáte běžný vztah? Zajímáte se o otevřený vztah, cukrový vztah či kamarádství s výhodami?

Momentálně se nechci vázat do monogamního vztahu. Chci zůstat otevřený a zvážit všechny možnosti. Pokud mě však někdo v pozitivním slova smyslu srazí do kolen, pravděpodobně bych neodmítl možnost klasického vztahu.

Co vás přitahuje na mladších ženách?

Za atraktivní považuji ženy každého věku, ale ty mladší mají v sobě jakýsi magnet. Nová generace (ty, které jsou ode mě o 10 a více let mladší) je otevřenější a má jiný pohled na vztahy a život, co se mi líbí.

Máte pocit, že musíte naplnit očekávání ženy?

Ne, nenechal bych se zmanipulovat do dělání něčeho, za čím si nestojím. Pokud však téma padne například na trochu politiky a na věc nemáme stejný názor, nepovažuji to za důležité. Věřím, že v každé situaci se dá najít konsensus a je nemožné požadovat změnu pouze z jedné strany.

Co na ženském vzhledu či chování vás úplně odradí?

Kouření a nadměrné pití alkoholu se mi jednoznačně hnusí. Žena by měla být pěkně upravená a přirozená. Také upřednostňuji štíhlou a malou slečnu před svalnatým tělem. Příliš mnoho make-upu a expresivní oblečení mě mohou odpudit. Nejvíc mě ale odradí, když je žena úzkoprsá a bezdůvodně pomlouvá jiných lidí.