SucreBen: Může být vaše spřízněná duše mladší o 20-30 let?

Zrcadlový efekt SugarDatingu

Umíte si představit, že by vaše spřízněná duše byla od vás o 20 či dokonce 30 let mladší? Některým uživatelům SugarDaters® může při této představě zaběhnout a řeknou si, že to není možné, protože mezigenerační vztahy nejsou nic víc než „vztahy z pohodlnosti“, které se dají jednoduše charakterizovat jako placení za něčí společnost.

Avšak během všech těch let, kdy jste okusili SugarDating, měli jste někdy intenzivní pocit, že vám SugarBabe byla opravdu blízká? Hned jste se dokázali vcítit do jejího pocitů, věděli jste si ji představit mezi jejími rodinnými příslušníky a jako by zázrakem vás to navedlo k tomu, jak se k ní chovat, díky čemuž se vám velmi otevřeně svěřovala. Důvěra přišla snadno. To je něco, co psychologie označuje jako zrcadlový efekt.

Pokud se vám dostatečně poštěstí a takovou osobu poznáte, ujistěte se, aby vám zůstala na očích. Na rozdíl od SugarDatingu, kde je fyzická intimita nezbytná k udržení vztahu, shoda ako tato může vést k něčemu více spirituálnímu – k přátelství.

Ale je přátelství s někým o 20 či 30 let mladším opravdu možné? Koneckonců nesdílíte stejné zájmy, jedny na úsvitu dospěláckého života a další na soumraku životního příjmu, však?

Je pravda, že je mnoho věcí, které nemáte společné (zkušenosti, sny, peníze atd.) A které mohou podkopat tento výjimečný koncept zrcadlového efektu.

Pokud však zůstanete při prvním dojmu, který vás zavedl k identifikaci tohoto zrcadlového efektu a už se nikdy nebudete muset strachovat, kam vás váš vztah může zavést.

Kompromisy budou během cesty nezbytné – kdokoli může být frustrovaný, může mít komplexy a obavy. Pokud si však během vztahu zachováte otevřenou mysl, hlavně když SugarBabe vypráví o svých zdánlivě zvláštních, nesmyslných přáních a touhách – na rozdíl od provokace nesnaží se vás spíše podvědomě přizvat k věcem, s nimiž nemáte žádné zkušenosti?

SucreBen je uživatel webu SugarDaters.

Obecné podněty nebo dotazy do SugarDaters Q&A posílejte na email ema@sugardaters.cz.

Samozřejmě nás sledujte i na Facebooku.