Příklady SugarDating vztahů

V SugarDaters® týmu dostáváme poměrně hodně stížností od SugarBabes i od sugardaddy, že druhé straně jde jen o sex. SugarDating však není o tomto a podobné chování obvykle vyústí do zablokování uživatele. Navíc ho to připraví o možnost mít jednu z nejlepších zkušeností s online seznamky. Proto jsme vytvořili seznam nejběžnějších typů rande a dohod přes SugarDaters®.

  • Pozvání na luxusní večeři

Toto je nabídka, se kterou určitě uspějete. Skvělé jídlo automaticky pomáhá lidem uvolnit se a bude tak pravděpodobnější, že se vám více otevřou. Jednoduše je to pro SugarDaddyho i SugarBabe šance zazářit šarmem a důvtipem. Přece jen když dva mohou spolu diskutovat o tématu dobrého jídla, aspoň na chvíli zapomenou na všechny rozdíly mezi sebou.

  • Společnost na služebních cestách

Toto je jeden z oboustranně nejvýhodnějších typů SugarDating vztahů. Sugardaddy a Sugarmama často cestují na služební cesty do vzdálených destinací. I když si nemohou dovolit vychutnávat dané místo jako turisté, neznamená to, že někdo jiný nemůže. Když si sugardaddy sebou vezme SugarBabe, může si tak vychutnávat její společnost, zatímco ona může poznat novou destinaci – dvě mouchy jednou ranou.

  • Pravidelné nákupy

Někdy poslední, na co sugardaddy myslí, je oblečení a proto se může časem stát, že jeho styl oblékání vyjde z módy. Zde na scénu nastupuje SugarBabe. Přinese svůj svěží pohled na věc a pomůže tak SugarDaddymu vystoupit o level výš a on jí zase pomůže s placením její nákupů. WIN-WIN situace pro oba!

  • Společnost na dovolenou

Dovolená je vždy lepší v dobré společnosti – to je prostě fakt. Jelikož sugardaddy stráví většinu svého času v práci, ne všichni mají vlastní rodiny. Také jsou lidé. Potřebují lidské spojení, sdílení emocí a odvázání se. Když muž pozve SugarBabe, aby ho doprovázela na své dovolené, je to výhodné pro obě strany.

  • Exkluzivní vztah

Název mluví za vše. Dá se to pojmenovat i jako brána do tradičnějšího, monogamního vztahu. Jednoduše to znamená, že sugardaddy a SugarBabe v takovém typu vztahu mají dohodu, že nebudou randit s nikým jiným. Taková dohoda vzniká těžší, protože se oba musí mít navzájem opravdu rádi nebo se minimálně respektovat.

  • Králové sociálních sítí

Obecně převládá názor, že všichni sugardaddy jsou muži starší než 40 let. To však není pravda. Sociální sítě to všechno změnily a nyní můžete snadno najít sugardaddy 30-tníkov, kteří jsou zároveň influenceri. Mladý “sugardaddy influencer” dávajíc se dohromady se “SugarBabe influencerkou”, aby navzájem profitovali z Instagramového účtu toho druhého není nic překvapující. Ve své podstatě jde o obchodní partnerství, kde si dvojice navzájem propaguje své Instagramové profily. Jde o jeden z méně známých typů SugarDating dohod, který však momentálně velmi stoupá na popularitě.

Toto jsou nejběžnější druhy SugarDating vztahů. Jak to je ve vašem případě? Rádi bychom o tom slyšeli! Napište nám na ema@sugardaters.cz a sdílejte s námi svůj příběh.