Singles’ Day: Oslavte Svátek nezadaných bez ohledu na to, zda jste či nejste single!

Singles’ Day nebo Svátek nezadaných se každý rok slaví 11. listopadu. Pochází z Číny, kdy to začalo jako oslava nezadaných lidí v 90. letech. V tento den oslavovali studenti z Nanjing univerzity svou svobodu. Po tom, jak svátek převzal gigant v online nakupování, se ze Singles’ Day stal jeden z nejdůležitějších nákupních dní roku po celém světě. Zda chcete oslavit vaši svobodu nebo chcete využít slevy během největšího nákupního svátku, přinášíme vám pár nápadů, jak trávit 11. listopadu.

Vyzkoušejte adrenalinový sport

Zvyšte přísun adrenalinu a zkuste například objevit přírodu přes dobrodružství na kajaku. Nejenže je to skvělé pro vaše zdraví, ale také jde o výborný způsob, jak utéct z každodenního stresu a rutiny.

Dejte si wellness den

To je zaručena klasika – kdo by si neužil den věnovaný kompletní relaxaci? Zda si zvolíte saunu, bublinky ve vířivce nebo celotělovou masáž, dopřejte vašemu tělu a pokožce pozornost, kterou si zaslouží.

Unikněte na víkend z města

Skvělé ceny na letenky do vzrušujících destinací během pár kliků! Návštěva Barcelony či Říma určitě vždy byla vaším cestovatelským snem. Možná je právě teď ta nejlepší příležitost objevovat svět podle vašich představ.

Netflix & chill

Kdo řekl, že musíte vyjít z domu (nebo z postele), abyste měli pěkný den? Tento den by mohl být fajn příležitost dopřát si odpočinek a vrhnout se na všechny oblíbené seriály! Filmový večer je jeden z nejlepších a nejjednodušších způsobů na vypnutí z každodenních povinností.

Najděte si nový koníček

Může to být hodina vaření, zumba, workshop o keramice či jakákoli jiná volnočasová aktivita, kterou jste vždy chtěli vyzkoušet, ale z nějakého důvodu jste se k ní nikdy nedostali. Takto nejen nabudete nové dovednosti, ale také poznáte lidi se stejnými zálibami! Svátek nezadaných může být skvělý den na objevení nových věcí, které vás baví.

Vyzkoušejte SugarDaters®

Pokud jste dnes single, neznamená to, že musíte být single i zítra. SugarDaters® nabízí unikátní online seznamovací prostředí, kde si můžete najít partnera, kterého jste vždy chtěli, jen jste ho/ji ještě nikde jinde nenašli. Pokud potřebujete tipy, jak si vylepšit svůj profil, přečtěte si o tom náš článek na blogu. Za vyzkoušení přece nic nedáte!

Především však berte tento den jako oslavu pro sebe samého. Hezky se oblečte, kupte si čokoládu, dopřejte si a relaxujte.