Jak se připravit na Black Friday

Black Friday nebo Černý pátek je za rohem, což znamená, že nákupní šílenství brzy vypukne. 29. listopadu se hodně z nás vybere na nákupy a bude hledat skvělé nabídky, ale jak z tohoto dne vytěžit co nejvíce? Připravili jsme pro vás několik tipů včetně speciální nabídky na SugarDaters®.

 

Zjistěte si ceny předem

Některé obchody se snaží své zákazníky oklamat! Uměle navýší ceny těsně před Black Friday, jen aby pak mohli nabídnout „úžasné“ slevy. Jediný způsob, jak tomu předejít, je zjistit si ceny vašich vytipovaných produktů dopředu.

 

Promyslete si, o co se budete během Black Friday zajímat

Půjdete do nákupního centra a uvidíte všechny ty slevy – „50% na odšťavňovač”? To musím mít!“ Skutečně? Abyste se vyhnuli impulzivním nákupům, promyslete si, co opravdu potřebujete. Takto v obchodech zamíříte rovnou k tomu, co potřebujete, aniž byste se nechali rozptylovat. Vnímejte Black Friday jako možnost nakoupit ty nejpotřebnější věci, a ne jako den, kdy nakoupíte množství zboží, což později litujete.

 

Využijte to jako možnost nakoupit vánoční dárky

Vánoce jsou tu o měsíc, a proto byste už mohli přemýšlet nad tím, co byste chtěli koupit svým nejbližším. Je to příležitost nakoupit zlevněno produkty předtím, než začne vánoční šílenství. Takto můžete celý prosinec relaxovat a plně si užívat vánoční atmosféru, protože dárky budete mít dávno vyřešeny.

 

Určete si rozpočet

Promyslete si, kolik jste ochoten/á utratit. Nechcete se druhý den probudit s nákupní opicí myslíc si: „Co jsem to udělal/a,“ poté, co si podíváte výpis z vašeho bankovního účtu. Namísto toho si bez výčitek užijte vaše nové věci.

 

Sledujte vaše oblíbené obchody na sociálních sítích

Abyste byli dobře informován/a o všech akcích a slevách během Black Friday, doporučujeme sledovat vaše oblíbené obchody na sociálních sítích. Můžete tak porovnat a vybrat ty nejlepší nabídky. Žádné nežádoucí překvapení!

 

Nezapomeňte na Cyber ​​Monday

Věděli jste, že nemusíte utratit všechny peníze během Black Friday? Nezapomeňte, že se blíží i Cyber ​​Monday nebo Kybernetický pondělí, který letos bude 2. prosince. Využijte šanci vyhnout se davům a místo toho zůstaňte v pohodlí domova a nakupujte přes internet. Zní to lákavě, že?

 

Využijte Black Friday nabídku SugarDaters®

V duchu Black Friday jsme pro vás připravili skvělou akci! SugarDaters nabízí 50% slevu na prémiové členství pro všechny nové uživatele. Poloviční cena za členství, se kterým můžete plně využívat všechny funkce na našem webu, to se vyplatí ne? Nabídku uplatníte vložením slevového kódu BLACK50 – nezmeškejte to!

Také máme speciální akci pro ty, kteří již na SugarDaters® registrováni jsou. Nabídku zašleme emailem všem SugarDaddies 25. listopadu. Nezapomeňte si zkontrolovat vaše schránky!

 

Věříme, že pro vás budou tyto tipy užitečné. Užijte si nákupy!