Zima je za rohem: 10 nápadů na zpříjemnění zimy

Zima: teplota pod nulou, minimální množství slunečních paprsků, zledovatělé cesty… Může to znít depresivní, nenechte se však znechutit. Zima je skvělé období na romantiku! Přinášíme vám proto několik tipů, jak s vaší cukrovou polovičkou sdílet všechno to vzrušení, dobrodružství a radost, které zima přináší.

 

Ladící svetry

Nebo čepice, ponožky či rukavice. Jen aby to bylo pohodlné a vtipné. Kromě toho, že vás zahřejí, vzájemné zahalení se do barevné bavlny rozzáří vaše zimní dny.

 

Bruslení na ledě

Držení se za ruce během bruslení na kluzišti je klasická zimní romantická scéna, která by neměla obejít ani váš vztah. Kromě toho, že je to velmi milé, je to také skvělý způsob, jak zůstat zdravý/á, spálit nějaké kalorie a užívat si čas venku!

 

Horká čokoláda

Co je lepší než horká čokoláda během studeného zimního dne? Jedině exkluzivní perníková horká čokoláda ve společnosti vaší cukrové polovičky! A proč nevyužit zimu jako výmluvu na objevení nových kaváren ve vašem městě?

 

Víkend na chalupě

Nabijte si baterky a užijte si kvalitně strávený čas s vaším SugarDaddym nebo SugarBabe na chalupě mimo civilizace. Dejte si přestávku od vašeho každodenního života, vyhněte se mrazivému počasí a užijte si kouzlo zimy s tou nejsladší společností.

 

Lyžování

Čas vytáhnout lyže a ukázat, co ve vás na svahu je! Zapůsobte na vašeho partnera/partnerku akrobatickými triky, případně se společně zasmějte, když spadnete do sněhu.

 

Tulení se

Kdo řekl, že zima je špatná věc? Díky mrazivému počasí je zima dokonalé období na tulení se. Vyberte deky, zapalte si svíčky a prožijte večer v náručí toho druhého.

 

Společné pečení

Pokud venku prší nebo se vám prostě nechce opustit pohodlí vašeho domova, proč neprověřit vaše kulinářské dovednosti a společně něco dobrého upéct? Kromě toho, že se zabavíte, budete mít sladkou odměnu za vaše snažení.

 

Stavění sněhuláka

Sněží? Tak se vraťte zpět do dětství a užijte si nostalgii. A proč nebýt trochu soutěživý/á? Vyzvěte vaši polovičku na soutěž v stavění sněhuláky!

 

Horká koupel

Jste promrzlý/á po celém dni stráveném venku? Zahřejte se v horkém bublinkové lázni! Zpříjemněte si ho například bombou do koupele.

 

Společné hobby

Najděte si společné hobby – čtení stejné knihy, hodiny tance, keramiky či společenská hra. Posílí to pouto s vaší polovičkou a pomůže vám to vytvořit nezapomenutelné vzpomínky!