Bezpečnost v internetovém seznamování: 9krokový návod pro SugarBabes

Internet je skvělý vynález, nicméně je třeba být obezřetný vůči jeho nástrahám. Na SugarDaters® prochází každý profil manuální kontrolou, čímž se drasticky snižuje riziko falešných profilů a trollů. Nejsme však jasnovidci. Každý by proto měl myslet na svou vlastní bezpečnost v online (i offline) randění. Jednoduše potřebujete znát tyto jednoduché ale nezbytná opatření. Řiďte se našim 9krokovým návodem na bezpečnost v internetovém seznamování se.

 

Než se setkáte

  1. Nejprve si pište

Je mnoho skvělých SugarDaddies, kteří by se s vámi chtěli setkat. Dejte si čas na vyjmutí toho pravého! Poznejte svého potenciálního partnera předtím, než se setkáte, otestujte vaši kompatibilitu a určete si přání a hranice. Kromě toho je trochu flirtu součástí zábavy!

  1. Skypujte

Nechte jednoduchý hovor na rychlé sjednání si schůzek na později. Video hovor je mnohem lepší způsob otestování vod. Předtím, než mu dáte své číslo, zkuste to přes aplikaci jako je Skype. Ověřte si, že ten, s kým komunikujete, je opravdu ten, za koho se vydává! Tváří v tvář.

  1. Nechte si vaše sociální sítě pro sebe

Jste připravena na rande? Super! Je čas uskutečnit to. Před setkáním si můžete vyměnit všeobecné údaje jako vaše jména a věk. Určitě mu však nedávejte vaši adresu a vyhněte se i Facebooku či Instagramu, protože by to mohlo ohrozit vaše soukromí.

  1. Řekněte to vašim kamarádkám

Pokud nechcete, nemusíte hned vašim kámoškám říci, že jdete na rande se SugarDaddym. Ale určitě byste měli dát někomu blízkému vědět, že se jdete setkat s cizím člověkem – kde a kdy přesně.

 

Přečtěte si o tipech na bezpečnost pro gentlemany zde.

 

Bezpečnost během prvního rande

 

5. Seznamte se na veřejném místě

Toto je zlaté pravidlo v internetovém seznamování se. Neporušte ho! Váš oblíbený bar, nákupní centrum, restaurace, koncertní hala, zábavní park… Je to na vás! Existujte mnoho možností na nezapomenutelné rande, které nebude zahrnovat strašidelné tmavé uličky či izolované byty.

6. Ujistěte se, že se máte jak dostat zpět domů

Vyhněte se nepříjemné situací a nezůstaňte někde trčet, protože váš spoj jezdí pouze každé 3 hodiny nebo vás vaše kámoška nemůže hodit domů. Myslete na to dopředu a mějte připravenou aplikaci nebo čísla na taxíky, když budete připravená odejít.

7. Nepijte příliš mnoho

Když chcete mít opravdu nezapomenutelné rande, příliš mnoho alkoholu určitě není cesta. Pokud je ten pravý, čeká vás množství večerů s vínem. Během prvního rande však zůstaňte ve střehu a neotupte si mysl.

8. Jděte na to pomalu

Není důvod spěchat se! Dopřejte čas vytvoření chemie a důvěry mezi vámi a vaším SugarDaddym. Trpělivost růže přináší!

 

Pokud jste si po splnění všech bodů 100% jistá, že on je ten pravý, gratulujeme! Jste připravena vstoupit do úžasného světa SugarDatingu. Pokud to tak ale není, nezapomeňte na nejdůležitější bod:

 

9. Dejte na svůj instinkt – bezpečnost nade vše

Pokud máte pocit, že je něco divného, ​​raději přerušte kontakt. Neciťte nátlak pokračovat ve vztahu. Zdvořile odmítněte nabídku a pohněte se dál. Přijdou další příležitosti a určitě se nevyplatí riskovat jen kvůli strachu, že něco promeškáte.