5 nápadů na jarní rande

Zima bude brzy oficiálně za námi a budeme si tak moci znovu konečně užívat outdoorové aktivity. Jaro je ideální období na romantiku. Využijte to a inspirujte se našimi 5 nápady na jarní rande.

 

Travte čas venku

Během zimy jsme byli většinu času zavření uvnitř. Tak si nyní užijme jarní slunce a teplé počasí. Oslavte to procházkou po městě nebo se vyvětrejte v přírodě mimo města. Pro extra romantiku si přibalte s sebou občerstvení a vychutnejte si piknik u vody či v parku. Nezapomeňte na deku. 😉

 

Užijte si venkovní terasy

Namísto sezení uvnitř restaurace, poproste o stůl venku. Vychutnejte si čerstvý vzduch a pozorujte kolemjdoucích. Pokud máte méně času, dejte si rychlou kávu v místní kavárně nebo se odměňte zákuskem.

 

Buďte spolu aktivní

Řekneme to ještě jednou, využijte pěkné počasí! Jděte spolu na cyklovýlet. Nebo vyběhněte na túru na nedaleký kopec. Pokud jste spíš městský pár, prožijte společně čas v golfovém či v tenisovém klubu. Kdykoliv si můžete jít zaběhat. Pokud to budete chtít povýšit na další úroveň, trénujte společně na nejbližší maratón. Formujte se na léto!

 

Buďte dobrovolníci

To můžete samozřejmě dělat celý rok, ale s pěkným počasím je možností více. Například můžete navštívit místní útulek pro zvířata a vyvenčit několika psů. Najděte si na internetu možnosti dobrovolnictví ve vašem okolí a vyberte si něco, co se vám oběma líbí.

 

Zahajte grilovací sezónu

Sezóna grilování je tady! Upečte si na ohni nějaké maso se zeleninou. Nezapomeňte na víno či pivo a udělejte z toho útulné rande. Když se ochladí, zahřejte se pod dekou. Nebo pozvěte své přátele či jiné páry a udělejte si pořádnou grilovací párty.

 

Pokud momentálně nemáte koho vzít na podobné jarní rande, vyzkoušejte SugarDaters® a najděte si svou polovičku ještě dnes. Za pokus přece nic nedáte!

SugarDaddies, pokud chcete být atraktivnější pro SugarBabes, tu si pročtěte, jak na to.

 

P.S. V současné situaci však nezapomeňte na bezpečnost, vyhýbejte se větším skupinám lidí a řiďte se nařízeními. Večeře doma přece může být stejně romantická jako všechny výše zmíněné nápady. Zůstaňte v bezpečí!