SugarDaters® koronavirus nabídka: zůstaňte v bezpečí – upřednostněte randění online

Koronavirus zasáhl celou Evropu a každý se snaží omezit nezbytnou interakci mezi lidmi. Nechodíme do klubů či barů, vyhýbáme se davem a nemáme důvěru vůči cizím lidem. Toto drasticky zužuje naše celkové možnosti a taky ochotu vyrazit si s někým na rande. Pokud si tedy nevyberete randění přes internet. Proto jsme pro vás připravili speciální nabídku během koronavirus pandemie.

SugarDaters® chce, abyste zůstali v bezpečí. A proto prozatím doporučujeme online randění. Budujte si svůj vztah přes internet a osobně se setkejte, až když se situace uklidní.

Abychom vám s tímto pomohli, máme pro vás “karanténní nabídku”. Jelikož karanténa trvá 14 dní, připravili jsme si pro vás speciální 2týdenní prémiové členství pouze za 9.5€. Na využijte nabídky jednoduše na platební stránce zadejte slevový kód “covid2weeks”*.

Takto můžete dobře využít váš čas doma a dohodnout si rande na později!

Hlavně vám doporučujeme řídit se nařízeními vlády a doporučeními Světové zdravotnické organizace WHO. Zůstaňte v bezpečí!

*Proč mít limitované členství, když můžete mít prémiové? Pravidla a podmínky naleznete na našem webu. Po skončení 2týdenního období se vaše předplatné automaticky obnoví na 4týdenní prémiové členství. Chcete-li prémiové předplatné zrušit, musíte tak učinit minimálně 24 hodin předtím, než vyprší.