Jste doma v karanténě? Využijte svůj čas moudře

Je karanténa, resp. čas sociálního distancování se, a to znamená, že je množství věcí, které rádi děláme, ovšem nyní to prostě není možné. Namísto špatné nálady a ztěžování se snažme z celé situace vytěžit co nejvíce. Stále je tolik věcí, které můžete dělat z domu. To zahrnuje i seznamovací aktivity, pokud si momentálně hledáte partnera/partnerku, během toho jak #jsemdoma.

 

Online randění

Momentálně jsme všichni většinu času doma, a proto nemůžete vyrazit venku a hledat si potenciální polovičku. Neztrácejte však naději! Dejte šanci internetovým seznamkám. V pohodlí vaší postele můžete navazovat nové kontakty. Během těchto dní je to jediná bezpečná forma randění. A když se život vrátí zpět do starých kolejí, setkejte se s těmi, se kterými jste se setkali na internetu. Alespoň budete mít množství věcí, o kterých se budete moci během rande mluvit.

 

Kouzlo video hovorů

Díky moderním technologiím a video hovorem můžeme trávit čas s našimi milovanými. Domluvte si skupinový hovor s vašimi kamarády. Rovněž si můžete udělat virtuální rande, pokud jste nedávno setkali někoho, kdo se vám líbí. Můžete si přitom otevřít láhev vína, aby se to více podobalo na tradiční rande. Pití alkoholu doma o samotě nikdy nebylo více sociálně akceptováno jako teď! 🙂

 

Netflix a čet

Netflix zvykne být důvěrným kamarádem a zachráncem v různých situacích. Našli jste na SugarDaters® někoho, kdo vám způsobil pocit motýlků břiše? Vyberte si film, na který byste mohli společně dívat, každý zvlášť z pohodlí vašich domovů. To vám pomůže zjistit, zda bude mít smysl jít spolu na rande do kina poté, co se situace kolem koronaviru uklidní.

 

Podpořte místních podnikatelů

Současná situace bude mít velmi špatný vliv na malých podnikatelů a živnostníků. Místa, které byly dosud vždy plné, momentálně trpí. Mnoho z nich však stále poskytuje take-out nebo donášky domů. To můžete využít jako dokonalý dárek pro někoho, koho jste právě poznali přes internet a překvapit ho/ji objednáním něčeho milého až k jeho/její dveřím.

 

SugarDaters® vás vyzývá k tomu, abyste dodržovali všechny nařízení!

 

Pokud jste SugarDaddy, zde si přečtěte o tom, jak si můžete vylepšit váš profil na seznamce.

Pokud jste SugarBabe, zde si přečtěte o tom, jak zůstat v bezpečí během internetového seznamování se.