Cítíte se prázdno? Najděte si svou velikonoční SugarBunny!

Každý rok jsou Velikonoce časem, kdy trávíme čas s našimi nejbližšími. Setkáme se s našimi rodinami, malujeme vajíčka či vaříme velikonoční recepty. Tento rok se velikonoční tradice jako by vypařili pro mnohé z nás. Pokud jste single, je možné, že se v dobách sociální izolace cítíte osaměle. Najděte si SugarBunny!

Můžete se ptát, jak odehnat samotu? To je přesně důvod, proč jsme přišli s naší velikonoční SugarBunny nabídkou. Do 12.04.2020 máte možnost získat 1týdenní prémiové členství na SugarDaters® jenom za 5 eur. Nabídku uplatníte zadáním slevového kódu “sugarbunny” na naší platební stránce.

Od začátku karantény na SugarDaters® registrujeme mnoho nových členů. Rovněž jsme zaznamenali dramatický nárůst v návštěvnosti našeho webu během tohoto období. To znamená, že dokonce i lidé, kteří jsou online jen zřídka, momentálně hodně surfují na SugarDaters®. A právě proto vám prémiové členství umožní hledat mezi množstvím nových shod a dohodnout si rande a setkání poté, co pandemie koronaviru skončí.

Zůstaňte v bezpečí, dodržujte sociální izolaci a mějte sladký velikonoční víkend!