Pandemie koronaviru: Je SugarDating znovu povolen?

Několik evropských zemí včetně České republiky už postupně uvolňují omezení spojená s pandemií koronaviru. Nyní, když se konečně opět otevřely některé vaše oblíbené zařízení, můžete být v pokušení obnovit i sezónu randění. Vždyť je přece jaro!

Určitě se vám může zdát, že karanténa už trvá celou věčnost. Kromě toho je obtížné představit si jaro bez lásky. Takže znamená to, že už můžete pozvat SugarDaddyho, SugarBabe, SugarMamu či ToyBoya, se kterými jste během lockdownu kvůli koronaviru byli v kontaktu, na skutečné rande?

I když se omezení postupně uvolňují, opravdové rande by ještě nebylo nejbezpečnějším krokem. A pokud byste se také setkali s rouškami a zvládli byste dát ruce pryč od toho druhého (a to úplně doslova), stále ještě není ten správný čas setkat se živě. Proč? Některé evropské autority upozorňují na možný návrat druhého kola pandemie v případě, že nebudeme dostatečně opatrní. A proto každého nabádáme k dodržování všech platných bezpečnostních opatření.

Pokušení může být momentálně velké, ale na skutečné setkání mezi dvěma lidmi si ještě budeme muset počkat, dokud se atmosféra nevyčistí. A to obrazně i doslovně. Setkávání s kýmkoliv může být nyní dost neopatrné, a to ani nemluvíme o setkáním se s někým poprvé.

Takže raději zůstaňte při online randění ještě o něco déle. Čím opatrnější budeme teď, o to dříve se budeme moci vrátit do našich oblíbených restaurací a vrátit se k našim běžným exteriérovým aktivitám. A samozřejmě k pořádnému znovu-otevření sezóny randění!

Čtěte dále: Jak si sjednat rande během pandemie koronaviru? Přečtěte si náš 5krokový návod