Top 5 mýtů o věkovém rozdílu ve vztahu

Lidé často rádi soudí, a to zejména tehdy, pokud se to týká věcí, kterým nerozumí. Věkový rozdíl ve vztahu určitě je jednou z věcí, nad kterými kroutí hlavou ti, kteří se s tím nesetkali a jednoduše tomu nerozumí. Proto vám přinášíme 5 nejčastějších mýtů o párech, mezi kterými je větší věkový rozdíl.

 

Ten mladší je ve vztahu pouze z materiálních důvodů

Toto je pravděpodobně nejčastější mylná představa, často prezentována ve filmech a v pop kultuře rozšířeným prototypem “zlatokopky”. Jasné, takoví lidé existují, není to tak ale stále. Někteří mladí lidé randí se zkušenějšími jednotlivci, protože v tom vidí jisté jedinečné kouzlo, které přichází se zkušenostmi.

 

Ti, které přitahuje zralejší lidé mají “otcovské problémy”

Vážně? Upřímně, každý má do jisté míry problémy spojené s dětstvím, dospíváním či rodiči. Ale domněnka, že mladého člověka přitahuje někdo od něho starší prostě jen kvůli pocitu opomenutí rodičů, je značné zjednodušení věcí.

 

Mladí lidé jsou ve vztazích nevyspělí

Jeden z největších mýtů všech dob. Nemusíte během života zopakovat stejnou chybu desetkrát předtím, než se z ní konečně poučíte. Jinými slovy se věk vůbec nerovná zkušenosti. Kromě toho nevyspělí 40 či 50 letí lidé také existují.

 

Zralí lidé jsou dlouhodobě zklamáni v lásce

Záleží to na okolnostech. Někteří mladí lidé jsou na tom stejně. Všichni se bezpodmínečně díváme na náš současný vztah objektivem našich předchozích vztahů. Proto někteří prostě upřednostňují začít novou kapitolu v jejich milostném životě s někým, kdo si s sebou nese méně tíhy.

 

Rozdílné generace – nekompatibilní smýšlení

Toto může být často pravda. Avšak rozdílné pohledy na život se také mohou skvěle doplňovat. Spontánnost mladého člověka a zkušenosti zralejší osoby mohou být dobrou kombinací na nové zážitky a vzrušující dobrodružství. Začněte vaše nové dobrodružství zde na největší evropské SugarDating seznamce.

 

 Čtěte dále: Posílení postavení žen a život SugarBabe – 5 věcí, na které byste neměli zapomínat