Upravování fotek: kolik Photoshopu je už příliš mnoho?

Všichni máme rádi aplikace jako Facetune a množství dalších, které nám pomáhají vypadat lépe. Ať už jde o fotky na sociálních sítích nebo na seznamkách, jednoduše chceme vypadat co nejlépe. A to je zcela pochopitelné. Online randění a sociální sítě nám umožňují vytvořit si takovou verzi sebe, jakou chceme. A ta není nutně úplně stejná jako ve skutečnosti.

Existuje limit, do kterého je použití Photoshopu na úpravu křivek vašeho těla, odstraňování nedokonalostí či změna tvaru vašich rtů a nosu stále OK? Ne. Je to na vás. Pokud vám umí váš telefon poskytnout virtuální plastiku, proč z toho nevytěžit co nejvíce?

S tímto však přichází několik ALE.

V první řadě, pokud se vůbec nepodobáte na vaši profilovou fotku na seznamce, co očekáváte, že se stane na prvním rande v reálném životě? V tom nejlepším případě váš partner pochopí, že jste udělali několik (nebo hodně) úprav na vaší tváři a na vašem těle. No a co? Dobře. Ale opravdu chcete, aby vaše skutečné já ten druhý vnímal jako něco horší v porovnání s vaším online profilem? Nebo aby si myslel, že máte extrémně nízké sebevědomí?

Zadruhé toto je opravdu důležité, pokud si vytváříte profil na SugarDaters®. Jak jistě víte, všechny fotky na sugardaters.cz jsou manuálně ověřovány naší podporou za účelem eliminace falešných profilů. To znamená, že máme přísná pravidla, co je a co není povoleno. Grafické elementy, které se mohou jevit jako výsledek přehnaného Photoshopu, mohou být příkladem důvodu pro zamítnutí vaší fotky. Vždyť víte, když omylem zaoblují i ​​pozadí fotky nebo necháte tmavé skvrny na vaší tváři po pokusu vyzvednout si řasy. A to ani nemluvíme o nálepkách, co je na SugarDaters® úplné no-go.

Neříkáme, že na vašich fotkách nemůžete dělat žádné úpravy. Je na vás, jak se chcete na SugarDaters® prezentovat. Pokud však uděláte nějaké úpravy na vaší profilové fotce, ujistěte se, že vaše skutečné já je tam stále do značné míry přítomné. 

Čtěte dále: Věkový rozdíl ve vztahu – top 5 mýtů