SOUTĚŽ: JSI SANTOVA SUGARBABE?

Cítíš již v sobě vánočního ducha? Pokud ne, tak jsme šťastní dát Tě do vánoční nálady prohlášením naší nové soutěže: SANTA´S SUGAR BABY.

V zemi, kde byla spuštěna první webová stránka SugarDaters®, v Dánsku, děti dostávají dárek každý den po celý měsíc před Vánocemi. V mnoho dalších zemích, včetně Česka, je adventní kalendář pro děti s čokoládkami či jinými sladkostmi zvykem. My si myslíme, že pokud už i jsi starší, stále máš právo věřit v Santu. Jde jen o trochu jiného Santu s trochu jinými druhy hraček. Myslíc na to, že nejsme ničím jiným jen dospělými dětmi, vytvořili jsme alternativní druh kalendáři – takový, který místo sladkostí má SugarBabes.

Ukaž nám svou kreativitu

Na chvíli si představ, že jdeš na rande se SugarSantom. Jak by si ho svedla? Jakou rtěnku by sis dala? Jakové spodní prádlo by sis koupili? SugarDaters® ti exkluzívně dává možnost vyjádřit svou kreativitu, aby ses právě ty stala tváří (a tělem) našeho vánočního kalendáře.

Jak na to? Na naši stránku SugarDaters® ve zvláštní sekci určené na tuto soutěž (nebo prostřednictvím tohoto linku: https://sugardaters.cz/christmas_album) nahraj takovou fotku sebe, o které si myslíš, že Tě jako Santovu SugarBabe vystihuje co nejlépe. Toto můžeš udělat do 23. listopadu. Ze všech fotek vybereme ty nejkrásnější a nejkreativnější a budeme je pravidelně zveřejňovat na SugarDaters®. SugarDaddies a SugarMamas budou moci za Tebe hlasovat během celého dne až do půlnoci, kdy bude den s právě Tvou fotkou. Na konci soutěže bude extra týden, od 25. do 31. prosince, kdy bude znovu možné hlasovat za kteroukoli ze soutěžících. Nejoblíbenější fotka vyhraje celou soutěž. Výherkyni vyhlásíme 2. ledna!

Jak SugarBabe už víš, jak vykukovat z davu, však? Takže buď sexy a provokativní, avšak fotka by měla být vkusná, protože nahota není v soutěži povolena. Také musíš mít alespoň 18 let k účasti. Abys byla právoplatnou soutěžící, musíš být registrovaným uživatelům na SugarDaters® (registrace je zdarma). Nakonec, měj na paměti, že vybrané fotky budou použity i mimo SugarDaters®, a to na sociálních sítích a v mezinárodních médiích. Nemusí to být žádná profesionální fotka, pokud co nejlépe vystihuje tvou krásu a myšlenku.

Najděte si 3000 € pod svým Sugar stromečkem

Nezáleží na tom, zda si letos byla dobrá nebo špatná dívka, náš SugarSanta je mimořádně štědrý. To znamená, že každá dívka, která bude vybraná do našeho vánočního kalendáře, dostane 100 € a výherkyně bude oceněna částkou ve výši 3000 €! A to ani nezmiňujeme všechnu tu pozornost, které se Ti na SugarDaters® po takovém neobvyklém zveřejnění dostane.

Věříme v Tvou vášeň a kreativitu. Tak se do toho vlož, jako kdyby se sám Santa díval! Hodně štěstí!