Vánoční soutěž: Santa´s Sugar Baby 2016

Během prvního soutěžního týdne jsme dostali hodně sexy fotek od krásných SugarBabes do našeho kalendáře. Pokračujte v tom, abychom toho měli takové množství, že se nebudeme vědět rozhodnout, které fotky vybrat jako finálové fotky.

Pro ty z Vás, které ještě nepřispěli do naší soutěže, prosím, dejte nám svou nejlepší snímek – a to doslova. A pro ty z Vás, které již svou fotku nahráli, pamatujte, že je povoleno nahrát několik fotek, abyste si zvýšili šanci dostat se do soutěže. Fotit se můžete z různých úhlů, na různých místech a v různých outfitech – hranicí je pouze Vaše představivost.

Aby se Vaše fotka dostala do soutěže a abyste dostali 100 €, je důležité, aby bylo kreativní, vkusná a sexy. Tématem soutěže je ukázat nám, jak byste svedli SugarSantu.

Můžete pózovat ve vánočním kostýmu nebo v přitažlivé červené prádle. Můžete upéct sušenky pro Santu a vyfotit se s nimi nebo se jednoduše zahalte do vánočních dekorací. Jelikož jde o vánoční kalendář, pro SugarDaters® tým, který bude vybírat fotky, je velmi důležité, aby bylo z fotek cítit vánočního ducha a skutečnou snahu svést našeho SugarSantu.

Takže si to shrňme, pokud jste ještě svou fotku nepřidali nebo chcete zvýšit své šance nahráním několika fotek:

  • fotka by měla být sexy, vkusná a vánočně naladěná,
  • fotka musí vystihovat Vaše svádění SugarSantu (bez nahoty),
  • fotka nesmí být profilovou fotku ze SugarDaters® nebo nalezena kdekoliv jinde na internetu,
  • čím lepší kvalita fotky, tím vyšší šance na její vyjmutí do kalendáře a tedy získání výhry 100 eur, případně 3000 eur jako hlavní výhry,
  • na fotce byste měli být snadno rozpoznatelná, takže musí být vidět Vaši tvář a ještě lépe, pokud je vidět i Vaše tělo,
  • na fotce nemohou být žádné další osoby.

Toto jsou pravidla pro fotky do naší soutěže ve zkratce. Pokud si o soutěži chcete přečíst více, klikněte zde.

Věříme, že uvidíme množství sexy, kvalitních a hlavně vánočních fotek od Vás všech!

Ukažte svou kreativitu, najděte perfektní místo na focení, oblečte si něco, čím zaručeně svedete SugarSantu a dolaďte výjimečnou atmosféru fotky rekvizitami a doplňky.

Připravte se, ukažte se a pobavte se při pořizování dokonalé fotky pro našeho SugarSantu!

Ukažte svou kreativitu sexy vánoční fotkou a vyhrajte!