SugarDating – Další nudná seznamka?

Zapomeňte! V Čechách novinka, ale zejména v USA a v západoevropských zemích velmi populární koncept randění. O čem tedy vlastně SugarDaters® je a co nás odlišuje od klasických internetových seznamek? Na začátek si ujasněme pojmy.

Bude to znít trochu hloupě, ale použijeme pár doslovných překladů. SugarDating, čili „cukrové randění“ je randění mezi dvěma lidmi, kteří se nebojí chopit nových příležitostí a chtějí zažít něco nového, něco, co tu dosud nebylo. Takovou dvojici tvoří SugarDaddy a SugarBabe – „cukrový tatínek a cukrová slečna“ – kde muž je zralý, ví, co chce od života a je finančně „za vodou“. Ona je atraktivní mladá žena, která umí muži na oplátku nabídnout příjemnou společnost, dobrodružství a spoustu zábavy. Aby to bylo fér, přesně takto to může fungovat i naopak, a to mezi SugarMama a ToyBoy ( „cukrová máma a chlapec na hraní“).

Nyní Vám možná napadla otázka, jestli je to vlastně celé jen o sexu za peníze?

Odpověď je rázně NE! Jde o vztah mezi dvěma lidmi, mezi nimiž jasně funguje chemie, bez závazků a pravidel. Především tak jde o vzájemně prospěšný vztah. Ona ho může ozvláštnit svou jedinečností, energií a kouzlem a ráda se nechá rozmazlovat. On, jako dospělý a zkušený muž, se při ní již více nudit nebude, poskytne jí pocit ochrany a péče, bude pro ni něco jako osobní mentor. Samozřejmě, tak jako je sex součástí každého zdravého vztahu, ani zde to není výjimkou, ale to není podstata SugarDatingu. Jsme seriózní internetová seznamka, prostituci v žádném případě nepovolujeme.

Tak co, stojí to alespoň za vyzkoušení, ne? Nic za to nedáte a nikdy nevíte, zda Vám právě zkušenost s randění přes SugarDating nezmění život k lepšímu. Zaregistrujte se ještě dnes a najděte si svou polovičku! Věříme, že si ji z několika tisíc lidí, kteří naši stránku aktivně používají, najdete.