Jak napsat skvělý profilový text?

Vyplnění Vašeho profilu je jednou z nejdůležitějších věcí, které musíte udělat, když se registrujete na takovou seznamovací stránku, jakou je SugarDaters®. Tam se začínají zázraky, protože profil je jako první dojem. Pokud je špatný, nebudete mít tolik štěstí s hledáním té správné osoby. Profilový text a fotografie jsou tedy mimořádně důležité, proto se v tomto článku zaměříme sa na profilový text a v následujících řádcích přinášíme několik tipů jak ho udělat co nejlepším.

Dobrý profil má dvě funkce. Za prvé, upoutat pozornost atraktivních lidí se smyslem pro humor a dobrým vkusem. Za druhé, vyvarovat se lidí, kteří prostě nestojí za Váš čas.

Profil je jako podnikání a Vy jste zbožím, které se snažíte prodat. Máte nelítostnou konkurenci a musíte být o krok vpřed, pokud chcete na trhu prorazit. Dost bylo řečí. Prozradíme Vám velmi dobrý vzorec na dokonalý profilový text na SugarDaters®. Vzorec se jmenuje PAZT, což znamená:

P – Pozornost

A – Akce

Z – Zájem

T- Touha

Především jde o upoutání čtenářově pozornosti (P). Pak musíte zaujmout čtenáře tím, co píšete (Z), a to zahrnuje Vaše potřeby, přání či touhy (T). Pokud jste to dotáhli až sem, je třeba ujistit se, že se něco stane. To vyústí do akce (A), kdy se on či ona rozhodne odpovědět na Váš profil.

Zde je příklad profilu, který zabral velmi dobře. Pouze sebevědomá žena se smyslem pro humor odpověděla na tento profil.

„Nadpis: Já jsem ten muž, před kterým Tě tvá matka varovala.

Nevezmu si Tě a neudělám z Tebe nóbl paničku, právě naopak, svedu Tě všemi dobrými věcmi, které život nabízí a navíc nabízím nějaké vzrušující dobrodružství. Hodně cestování, návštěv oper, šampaňského, nakupování, plavení se na mé lodi a samozřejmě vášně. Takže se usaď, zavři oči a představ si takový život jako únik z každodenního života.

A navíc Tě rozmazlit tak velmi, že budeš zruinovaná pro dalších mužů po zbytek Tvého života. Tady to máš, já jsem ten hrozný, hrozný muž, před kterým Tě tvá matka varovala.“

Nyní se možná ptáte, jaké odpovědi tento profil dostal. Zde je pár příkladů:

Ahoj, hrozný muž. 😉 Musím se přiznat, že mě Tvůj profil velmi zaujal… Milostné dobrodružství a všechno to zažít to se vzrušujícím mužem je úžasné!“

Konečně muž, který podnikne něco jako první. Líbíš se mi, nekonečné vypisování si zpráv není nic pro mě. Jsem připravená na dobrodružství, vášeň, sex na pláži a jsem připravena teď!“

Nyní, když jste poznali tajemství a důležitost úspěšného profilového textu, běžte si ozvláštnit ten svůj a nová dobrodružství se mohou začít!